Reklama

Reklama

Join IT in Łódź. Podejmij wyzwanie i dołącz do COMMERZBANKU

Opublikowano:
Autor:

Join IT in Łódź. Podejmij wyzwanie i dołącz do COMMERZBANKU - Zdjęcie główne

Join IT in Łódź. Podejmij wyzwanie i dołącz do COMMERZBANKU TuŁódź Łódź Wiadomości łódzkie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Łodzi startuje wyjątkowa na skalę całej Polski akcja pod nazwą Join IT in Łódź! To projekt, który ma na celu zachęcenie łodzian i łodzianek do spróbowania swoich sił w branży IT bez względu na wcześniejsze doświadczenia zawodowe.

Reklama

W cyklu Join IT in Łódź zaprezentujemy sylwetki pracowników pięciu firm, którzy postanowili zmienić swoje życie i podjąć wyzwanie, jakim jest przebranżowienie się oraz dołączenie do społeczności IT w Łodzi. 

!reklama!

Cykl Join IT in Łódź współorganizowany jest przez ICT Polska Centralna Klaster, zrzeszający największych pracodawców z branży IT w Łodzi i w regionie.

COMMERZBANK

Commerzbank jest wiodącym bankiem komercyjnym z oddziałami i biurami w ponad 50 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie blisko 50 000 osób. W grupie Commerzbank znajdują się ponadto comdirect oraz mBank - jedne z najbardziej innowacyjnych banków na świecie.

W Centrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku w Polsce, które zlokalizowane jest w dwóch nowoczesnych biurach w Łodzi,  rozwijane i wdrażane są projekty w dwóch kluczowych obszarach:

  • tworzenie i zarządzanie aplikacjami pozwalającymi na pełną cyfryzację procesów biznesowych,
  • prace analityczne i programistyczne w dziedzinie zaawansowanych metod zarządzania ryzykiem i kapitałem.
Praca w dziale IT tego międzynarodowego banku  to wyzwanie, które mogą podjąć nie tylko osoby z wykształceniem technicznym. Przykład? Proszę bardzo. Sviatoslav Devdiuk z wykształcenia jest prawnikiem, a Agata Wielgus ukończyła filologię germańską. Teraz oboje pracują w Commerzbanku w Łodzi.

- Po tym, jak skończył mi się urlop macierzyński, uznałam, że muszę nauczyć się czegoś nowego i padło na IT - mówi Agata. 

- Nie czerpałem przyjemności z tego co robię. Szukałem czegoś nowego i w którymś momencie wszedłem do IT - dodaje Sviatoslav, który kilka lat temu zdecydował się zaryzykować. Dziś spełnia swoje marzenia.

Poznaj ich historie. Więcej o tym, jak wygląda droga do IT, jak i o samym Commerzbanku dowiesz się z poniższego materiału wideo!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy