Reklama

Kolejna edycja Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Na co tym razem zagłosują łodzianie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Google Street View

Kolejna edycja Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Na co tym razem zagłosują łodzianie?  - Zdjęcie główne

Rusza kolejna edycja Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego | foto Google Street View

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Już wkrótce łodzianie ponownie będą mieli okazję do zgłaszania swoich pomysłów na zmiany w mieście w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Kolejna edycja programu rusza już 20 kwietnia.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu Urzędu Miasta Łodzi, w jubileuszowej, dziesiątej już edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego do rozdysponowania przeznaczono 26 mln złotych. Zaproponowana kwota przeznaczona będzie na realizację projektów osiedlowych i ponadosiedlowych. 

Dziesiąta odsłona Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Gdzie można składać wnioski?

Łodzianie po raz kolejny będą mogli zadecydować, na co przeznaczone zostaną środki z Budżetu Obywatelskiego. Swoje pomysły za pomocą wniosków papierowych będą mogli zgłaszać od 20 kwietnia w pięciu placówkach. Poniżej zamieszczamy listę adresów, pod które wnioski wysyłać można także pocztą:

  • ul. Zachodnia 47
  • ul. Krzemieniecka 2b
  • ul. Piotrkowska 110 
  • al. Politechniki 32 
  • al. Piłsudskiego 100 
Jakie projekty tym razem złożą i poprą łodzianie? Czy będą to nowe boiska przy szkołach, place zabaw, siłownie plenerowe czy zazielenianie terenów miejskich? Aby dowiedzieć się, czy przestrzeń, której dotyczy zaproponowany przez nas projekt należy do miasta, można sprawdzić to na stronie www.lodz.pl/bo. W formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie należy wpisać również szacunkowe koszty projektu oraz etapy jego wykonania. W razie wątpliwości wnioskodawcom pomocy udzielać będą pracownicy Biura Aktywności Miejskiej.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy