Reklama

Reklama

„Letnia Akademia Zwierząt” w łódzkim ZOO

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

„Letnia Akademia Zwierząt” w łódzkim ZOO - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W łódzkim ZOO startuje niebawem „Letnia Akademia Zwierząt” . Warsztaty będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek lipca 2019  w godz. 13.00-14.30 w  łódzkim  ZOO. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7+ oraz w dniu 30 lipca br. - dla dzieci przedszkolnych w wieku 4 – 6 lat.

Reklama

Opłata za warsztaty wynosi 12 zł. Każde dziecko musi pozostawać pod opieką pełnoletniego opiekuna, którego uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Wszystkie osoby są zobowiązane do zakupu biletów wstępu do zoo. Zgłoszenia, przesłane z 24-godzinnym wyprzedzeniem, w których podaje się ilość i wiek dzieci zamierzających brać udział w zajęciach, należy wysyłać na adres: dydaktyka@zoo.lodz.pl. W przypadku przyjęcia i potwierdzenia rezerwacji, zgłaszający otrzymuje w mailu unikatowe hasło, które podaje w kasie zoo. Otrzymany z kasy paragon fiskalny z opłatą za zajęcia dla dziecka, zwiedzający okazuje pracownikom działu dydaktycznego bezpośrednio przed ich rozpoczęciem (należy go zachować).

 UWAGA: Na każdych zajęciach ubrania dzieci mogą ulec pobrudzeniu.Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń mailowych.Zoo zapewnia wszystkie materiały do wykonania warsztatów. Warsztaty będą się rozpoczynać o godz. 13.00 – w wiacie edukacyjnej, tuż po wejściu do zoo i będą trwać ok. 1,5 godziny. Prosimy o punktualne przybycie.

 HARMONOGRAM WARSZTATÓW "LETNIA  AKADEMIA ZWIERZĄT":

  •  Wtorek 02.07.19        CZY ŁATWO BYĆ RODZICEM W ŚWIECIE ZWIERZĄT?
  • Czwartek 4.07.19       STOP NUDZIE U ZWIERZĄT
  • Wtorek 9.07.19          NOGI, PODŁOŻA, TROPY
  • Czwartek 11.07.19     TY I ZWIERZĘCE UMIEJĘTNOŚCI
  • Wtorek 16.07.19        FASCYNUJĄCY ŚWIAT ZWIERZĄT BEZKRĘGOWYCH
  • Czwartek 18.07.19     W WODZIE ŻYJĄ NIE TYLKO RYBY
  • Wtorek 23.07.19        NA RATUNEK OWADOM ZAPYLAJĄCYM!
  • Czwartek 26.07.19     SEKRETNE ŻYCIE PTAKÓW
  • Wtorek 30.07.19        DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ZOO

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy