Reklama

Reklama

Łódź. Na Retkini nie działa prawie 100 wind. Wiemy, kiedy znowu będzie można z nich skorzystać!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódź. Na Retkini nie działa prawie 100 wind. Wiemy, kiedy znowu będzie można z nich skorzystać! - Zdjęcie główne

Nie działa prawie 100 wind w Łodzi. Wiemy, kiedy znowu będzie można z nich skorzystać! (fot. Freepik.com)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Mieszkańcy południowo-zachodniej części Łodzi narzekają na niesprawne windy w ich wieżowcach. Z powodu awarii sieci energetycznej PGE na Retkini oraz w jej okolicach nie działa kilkadziesiąt wind. Udało nam się ustalić, ile potrwają prace przy ich naprawie.

Reklama

Gigantyczna awaria Łodzi. Kiedy windy zostaną naprawione?

Firma P.U.P.H „Dźwig - Service” przesłała do naszej redakcji oświadczenie, w którym informuje o liczbie uszkodzonych wind oraz o terminie ich naprawy. 

Polecamy: Gigantyczna awaria w Łodzi! Nie działa ponad 100 wind w łódzkich wieżowcach
Poniżej publikujemy treść nadesłanego pisma.

OŚWIADCZENIE 

W odpowiedzi na liczne zapytania lokatorów osiedli mieszkaniowych w dzielnicy Łódź – Polesie (Retkinia) uprzejmie informujemy, że w dniu 26.04.2021r. w wyniku awarii sieci zasilającej uszkodzeniu uległo około 80 wind znajdujących się w serwisie firmy P.U.P.H. „Dźwig – Service”. 

!reklama!

Po licznych zgłoszeniach lokatorów o niesprawnych windach podjęliśmy niezwłoczne działania polegające na identyfikacji uszkodzeń urządzeń będących konsekwencją wystąpienia podwyższonego napięcia w sieci zasilającej. W wyniku oględzin stwierdziliśmy uszkodzenie transformatorów zasilających oraz układów prostowniczych. W niektórych przypadkach uszkodzenia były o wiele poważniejsze i obejmowały całą instalację sterową. 

Uszkodzone elementy dedykowane są wyłącznie do urządzeń dźwigowych i produkowane tylko na specjalne zamówienie. 

W dniu 27.04.2021r. w trybie awaryjnym zleciliśmy produkcję uszkodzonych elementów. Od dnia 29.04.2021r. po otrzymaniu 1-szej partii zamówionych elementów przystąpimy niezwłocznie do naprawy uszkodzonych wind. Działania naprawcze kontynuować będziemy również w dni wolne od pracy tzn. 1 – 3 maja. 

Zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej przywrócić do eksploatacji uszkodzone windy. 

Zarząd P.U.P.H. „Dźwig – Service” 

Łódź dn. 28 kwietnia 2021r. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy