Reklama

Reklama

Łódzka kolej przygotowała promocję na ferie. Poznaj szczegóły

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. ŁKA

Łódzka kolej przygotowała promocję na ferie. Poznaj szczegóły - Zdjęcie główne

Kolej przygotowała pulę 1000 biletów | foto arch. ŁKA

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W poniedziałek, 16 stycznia, w naszym województwie rozpoczynają się ferie. Osoby, które zamierzają podróżować w tym czasie, powinny przyjrzeć się ofercie, którą przygotowała Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Reklama

Uczniowie z naszego województwa odliczają już dni do zimowych wakacji, które rozpoczynają się w poniedziałek. Warto jednak żeby już teraz przyjrzeć się ofercie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, tym bardziej, że jest ona ograniczona. 

Kolej przygotowała promocyjne bilety. Zobacz, kiedy można z nich skorzystać

Kolej przygotowała specjalną ofertę promocyjną "Sprinter za dwie dychy", w ramach której można zakupić bilet w dwie strony na pociąg ŁKA Sprinter w cenie 20 zł!  Bilet obowiązuje na trasie Łódź-Warszawa-Łódź lub Warszawa-Łódź-Warszawa. Sprzedaż rozpoczęła się we wtorek 10 stycznia i trwa do 28 stycznia lub do wyczerpania puli. Waro wiedzieć, że przewoźnik przygotował pulę tysiąca biletów. Jeżeli więc skorzystać z promocji nie warto zwlekać z zakupem. 

Bilet w ramach oferty można nabyć w następujących kanałach sprzedaży:

  • KOLEO
  • SkyCash
  • mPay
  • E-PODRÓŻNIK
  • w biletomatach stacjonarnych.
Co ważne, promocyjną ceną objęte są przejazdy w weekendy ferii zimowych w województwie łódzkim, tj. 14-15, 21-22 i 28-29 stycznia 2023 r. Przy zakupie biletu w promocyjnej cenie obowiązują ulgi ustawowe. Bilet można zakupić dla maksymalnie 6 osób! 

 Termin ważności biletu w ramach oferty wynosi 2 dni licząc od godziny wskazanej na bilecie do godziny 24:00 drugiego dnia ważności biletu. Wyjazd „z powrotem” może rozpocząć się w dowolnym dniu ważności biletu. 

 „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. powstała 10 maja 2010 roku. Jest jest podmiotem, w którym 100% udziałów posiada samorząd województwa łódzkiego. Spółka posiada licencję na świadczenie usług transportu kolejowego w Unii Europejskiej oraz Europejskim Obszarze Gospodarczym. Warto dodać, że w 2022 roku z usług ŁKA skorzystała rekordowa liczba pasażerów. Jak poinformował przewoźnik było to 8,668 mln osób. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy