Reklama

Reklama

Mamy nowych radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mamy nowych radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Sejmik Województwa Łódzkiego ma troje nowych radnych. Edyta Strumian (KO), Artur Bagieński (PSL) oraz Janusz Ciesielski (PiS) zastąpili kolegów, którzy zostali wybrani do parlamentu. 

Reklama

Podczas obrad XIII sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego, które odbyły się 26 listopada troje nowych radnych: Edyta Strumian (KO), Artur Bagieński (PSL) oraz Janusz Ciesielski (PiS) złożyło ślubowanie. Tym samym wypełnili wolne miejsca, które powstały, kiedy trzech dotychczasowych radnych, Dariusz Joński (KO), Dariusz Klimczak (PSL) oraz Grzegorz Wojciechowski (PiS) zostało wybranych na posłów.

Edyta Strumian będzie zasiadać w Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Ochrony Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej oraz w Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Artur Bagieński znalazł się w Komisji Kontaktów z Zagranicą i Współpracy Regionalnej, Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz w Komisji Nauki, Kultury i Sportu, której został wiceprzewodniczącym.

Z kolei Janusz Ciesielski będzie członkiem Komisji Rozwoju Regionalnego, Gospodarki i Bezpieczeństwa, Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Kontaktów z Zagranicą i Współpracy Regionalnej.

Źródło: lodzkie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy