Reklama

Reklama

Międzypokoleniowy pokaz mody - Nie starzej się za szybko

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W sobotę 3 grudnia w Centrum Kultury Młodych w godzinach odbył się międzypokoleniowy pokaz mody. Jak poradzili sobie na scenie seniorzy i młodzież występująca razem na scenie?

Reklama

Międzypokoleniowy pokaz mody

W sobotę 3 grudnia na ul. Lokatorskiej 13 w Centrum Kultury Młodych w godzinach 11:00-14:00 odbył się międzypokoleniowy pokaz mody, który jest ostatnią z inicjatyw planowanych w ramach projektu 'Nie starzej się za szybko', a jednocześnie podsumowanie kilkumiesięcznych działań Stowarzyszenia LEVEL UP.

- Jako stowarzyszenie LEVEL UP działamy dla równych grup docelowych. Chciałyśmy zrobić coś innowacyjnego, coś, czego w Łodzi jeszcze nie było. Wpadliśmy więc na pomysł międzypokoleniowego pokazu mody, który jest podsumowaniem projektu, który był realizowany od stycznia. Tym pokazem chcemy pokazać jak podczas realizowania projektu przebiegała współpraca między seniorami a młodzieżą. - mówi Justyna Słoma wiceprezes Stowarzyszenia LEVEL UP

W ramach wydarzenia na scenie wystąpili seniorzy oraz młodzież, którzy zaprezentowali różnego rodzaju stroje, potwierdzającym tym samym, że każdy z nas nosi w sobie wnętrze piękno, które nie przemija pomimo upływu lat.

Celem projektu "Nie starzej się za szybko", w ramach którego organizowany został pokaz mody, jest zachęcenie seniorów do udziału w różnego rodzaju aktywnościach, których wcześniej nie mieli okazji spróbować. Stowarzyszeniu LEVEL UP zależy nam na stworzeniu osobom starszym wartościowych możliwości spędzenia swego czasu i przełamywaniu szkodliwych typu barier i stereotypów. Ideą projektu jest również integracja międzypokoleniowa, dlatego w pokazie mody wzięli udział  nie tylko seniorzy, ale również młodzież.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy