Reklama

Reklama

Można się już ubezpieczyć od koronawirusa. W ramach oferty ubezpieczyciel ma trzy pakiety

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Najpierw we Włoszech, a teraz w Polsce. Jedna z firm wprowadziła ubezpieczenie na wypadek zachorowania na koronawirusa. Mogą to zrobić pracodawcy, wykupując taki produkt dla swojej załogi. Niestety, Kowalski, który indywidualnie byłby zainteresowany taką polisą, zrobić tego nie może.

Ubezpieczenie oferowane jest jako tzw. grupówka. Dlaczego?
 !reklama!

Tego można się łatwo domyślić. Do ubezpieczeń indywidualnych mogłyby chcieć przystąpić osoby szczególnie narażone na zarażenie koronawirusem, przy grupowym ryzyko się rozkłada i jest mniejsze dla ubezpieczyciela. Firma oferuje trzy pakiety. Najtańszy to w przeliczeniu na osobę koszt 49,90 zł, najdroższy - 89,90 zł rocznie. Od składki zależy wysokość sum ubezpieczenia i świadczeń.

Co w zamian?
Wypłata za pobyt w szpitalu oraz dodatkowe jednorazowe świadczenie, jeśli ubezpieczony trafi na OIOM. A konkretnie - od 100 zł do 300 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu, maksymalnie do 14 dni. Gdy znajdziemy się na OIOM-ie - jednorazowo od 2 tys. do 6 tys. zł, w zależności od wariantu.

W ramach tego ubezpieczenia po hospitalizacji ubezpieczony pracownik otrzyma również usługi assistance, takie jak pomoc domowa, opieka nad dzieckiem, nad osobą starszą, zwierzętami oraz transport medyczny i konsultacje lekarza pierwszego kontaktu. Uzupełnieniem jest pomoc psychologa w sytuacjach związanych z koronawirusem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy