Reklama

Na cmentarz samochodem, MPK Łódź a może rowerem? Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum TuŁódź

Na cmentarz samochodem, MPK Łódź a może rowerem? Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych - Zdjęcie główne

Rozległe zmiany w organizacji ruchu na terenie Łodzi | foto Archiwum TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W związku z dniem Wszystkich Świętych kierowcy i pasażerowie MPK Łódź muszą nastawić się na duże zmiany w organizacji ruchu na terenie całego miasta. Dojazdu z pewnością nie ułatwią sąsiadujące z niektórymi cmentarzami remonty. Jak co roku policja będzie nadzorować ruch wokół nekropolii. Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przestrzega kierowców przed pozostawianiem swoich samochodów w miejscach niedozwolonych.

Wszystkich świętych na drogach w Łodzi. Będą kary za nieprawidłowe parkowanie

Jak co roku wokół każdego cmentarza czuwać będą patrole policyjne. Część z ulic zostanie wyłączona z ruchu – pojawią się znaki zakazujące wjazdu czy zatrzymywania się i miejsca wyznaczone do parkowania.  

– Oczywiście, jeśli ktoś będzie chciał podjechać pod sam cmentarz z osobą starszą, będzie miał taką możliwość. Wówczas policja udostępni specjalne miejsce, gdzie będzie można się zatrzymać, a senior spokojnie wysiądzie z samochodu – mówi mł. asp. Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 

Funkcjonariusze będą zwracać uwagę na parkowanie w miejscach niedozwolonych, czyli na trawnikach, chodnikach, czy przejściach dla pieszych. Większość z tych miejsc zostanie oznaczona taśmami. 

– Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, dzięki sąsiedztwu weekendu ruch na drogach nie skumuluje się w dniu 1 listopada – dodaje funkcjonariuszka.  

Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi przekazał dokładne informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu wokół wszystkich łódzkich cmentarzy. 

Cmentarz Stary przy ul. Ogrodowej 

Ze względu na budowę tunelu średnicowego zamknięta pozostaje ul. Kasprzaka pomiędzy Gandhiego, a Drewnowską oraz Ogrodowa pomiędzy Karskiego, a wjazdem do Manufaktury od strony Gdańskiej. Również zawężona do jednego pasa pozostaje ul. Drewnowska przy Włókniarzy w kierunku Mani. Ponadto jak co roku 1 listopada ciąg ulic Srebrzyńska, Ogrodowa i Cmentarna będzie jednokierunkowy od Kasprzaka do Legionów. Zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa od Cmentarnej do Karskiego. W tym rejonie najwygodniej pozostawić samochód na parkingu Manufaktury i dojść do cmentarza ul. Ogrodową. 

Cmentarz Doły

W bliskim sąsiedztwie cmentarza trwa przebudowa ul. Wojska Polskiego. Jadąc od strony ul. Zgierskiej na cmentarz Doły należy kierować się ul. Inflancką lub Północną do al. Palki. W okresie Wszystkich Świętych zniknie wygrodzenie prawego pasa na ul. Strykowskiej od Inflanckiej do Wojska Polskiego. Parking u zbiegu Strykowskiej i Wojska Polskiego po zachodniej stronie skrzyżowania pozostaje zajęty na plac budowy. 31 października i 1 listopada zamknięta dla ruchu będzie ul. Smutna od al. Palki do ul. Doły, oraz Telefoniczna od al. Palki do ul. Tamka. Jednokierunkowy ruch pojawi się na ulicach Matejki, Druckiego Lubeckiego, oraz Tamka, aby umożliwić parkowanie. Ruch odbywać się będzie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Od Pomorskiej przez Matejki, Druckiego Lubeckiego i Tamka ponownie do Pomorskiej. 

Cmentarz Zarzew

Ruch po wiadukcie na ul. Przybyszewskiego możliwy jest tylko w kierunku Widzewa. W drugą stronę należy kierować się przez Piłsudskiego lub Dąbrowskiego. 31 października i 1 listopada zamknięta będzie ul. Lodowa od Andrzejewskiej do Przybyszewskiego. Z Lodowej ruch zostanie skierowany w ul. Andrzejewskiej.

Cmentarz Szczecińska

Ulica Aleksandrowska pozostaje jednokierunkowa od Aleksandrowa Łódzkiego do Szczecińskiej. Ulicą Kaczeńcową od Rojnej do Aleksandrowskiej przejedziemy tylko w stronę Rojnej, a na odcinku od Aleksandrowskiej do św. Teresy obowiązuje ruch w jednym kierunku w stronę św. Teresy. 31 października i 1 listopada ulica Szczecińska od św. Teresy do Sianokosy będzie jednokierunkowa w stronę Zgierza. Ponadto przy cmentarzu, ulice Hodowlana, Żyzna i Konopna będą jednokierunkowe, a ruch odbywać się będzie odwrotnie do wskazówek zegara z Szczecińskiej w Hodowlaną, a następnie Żyzną do Konopnej, którą wrócimy do Szczecińskiej. 

Cmentarz Mania

1 listopada ulice Borowa, Siewna, Biegunowa i Srebrzyńska będą tworzyć jednokierunkowy układ ulic wokół cmentarza. Od centrum jedziemy Borową i Siewną, a wracamy przez Biegunową i Srebrzyńską. Również Wieczność będzie jednokierunkowa w stronę ul. Siewnej. Ponadto zamknięta dla ruchu będzie ul. Solec przy bramie cmentarza pomiędzy ul. Wieczność, a ul. Mania.

Cmentarz przy ul. Rzgowskiej

Tutaj najważniejsza zmiana we Wszystkich Świętych to brak skrętu w lewo ze Rzgowskiej od centrum w Chóralną, która podczas Wszystkich Świętych będzie jednokierunkowa w stronę osiedla, podobnie jak stara ul. Rzgowska, którą pojedziemy tylko w stronę Kurczaków. Jednokierunkowa będzie również ul. Komorniki, którą pojedziemy tylko w kierunku ul. Sternfelda.  

Pamiętajmy w pobliżu trwa remont Strażackiej, Kosynierów Gdyńskich, Paradnej i Matek Polskich. Strażacka jest przejezdna w jednym kierunku w stronę Łazowskiego. Kosynierów Gdyńskich jest zamknięta od Trybunalskiej do Łazowskiego wraz ze skrzyżowaniem. Paradną przejedziemy tylko w stronę Rzgowskiej, a Matek Polskich ruch odbywa się jednokierukowo zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Cmentarz Kurczaki

Ulica Kurczaki od Rzgowskiej do Ogniskowej zostanie zamknięta dla ruchu. Przejazd ul. Sternfelda będzie możliwy tylko na wprost przez skrzyżowanie z ul. Kurczaki. Ponadto ul. Ideowa będzie jednokierunkowa do Rolniczej, a ul. Konopnickiej jednokierunkowa w stronę ul. Kurczaki. 

Cmentarz Radogoszcz 

Ulice Sowińskiego od Zgierskiej do Świetlanej, oraz Świetlana od Sowińskiego do Sasanek będą drogami jednokierunkowymi. Pojawią się również nakazy skrętu w prawo dla wyjeżdzających z ul. Kruszynowej, Dereniowej i parkingu u zbiegu Liściastej i Zgierskiej.  

Cmentarz przy ul. Sopockiej

Tutaj zmiany pojawią się jak co roku na ul. Ewangelickiej i Sopockiej, które będą jednokierunkowe od Pabianickiej do Odrzańskiej. 

Cmentarz przy ul. Mierzejowej

Zamknięte zostaną drogi przy cmentarzu, ulica Konna od Poziomej do Mierzejowej oraz Mierzejowa od Pogorzel do Konnej. Odcinek ul. Konnej pomiędzy Poziomą, a Bosmańską będzie dostępny tylko dla wyjeżdzających z parkingu na ul. Poziomej. Przejazd możliwy będzie w kierunku ul. Farnej. Również ul. Pogorzel stanie się jednokierunkowa w stronę ul. Tczewskiej do Wędkarskiej. Ze względu na kursowanie autobusów po ul. Mierzejowej i zmianie ich trasy na Wszystkich Świętych, ul. Kuźnicka stanie się jednokierunkowa na południe (do Mierzejowej), Ciechocińska na północ (do Pabianickiej), a ul. Tczewska na odcinku od Ciechocińskiej do Kuźnickiej będzie jednokierunkowa do Kuźnickiej.

Cmentarz Zakładowa

Na zakręcie z ul. Zakładowej w ul. Książąt Polskich pojawi się wygrodzenie, aby nie przejeżdżać na wprost na cmentarz jadąc od Olechowa oraz aby nie wyjeżdżać z cmentarza w lewo. Ułatwi to wyjazdy i nie spowoduje utrudnień na skrzyżowaniu. 

Cmentarz Łagiewniki

Ulica Godlewskiego przy cmentarzu będzie jednokierunkowa w stronę Łodzi 

Zmiany w organizacji ruchu dla pasażerów MPK Łódź w związku z 1 listopada

Jak informuje Urząd Miasta Łodzi, zmiany będą obowiązywać głównie 1 listopada. Wyjątkiem od tej reguły będą jednak cmentarze na Dołach, Zarzewie i przy ul. Szczecińskiej – w tych miejscach zmieniona organizacja będzie obowiązywać od poniedziałku 31 października od godz. 12:00. 

Powołano 8 specjalnych linii MPK Łódź

W dniach 29 października – 1 listopada kursować będzie 8 specjalnych linii oznaczonych literą C, którymi dojedziemy na cmentarze. Linie autobusowe C1, C2, C3, C4 i C8 oraz tramwajowe C5, C6 i C7.

Linia C1: CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, Aleksandrowska – TEOFILÓW – Aleksandrowska, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – CM. SZCZECIŃSKA

Linia kursuje 1 listopada w godz. 9:00 -17:00 co 7,5-min.

Linia C2: CM. KURCZAKI – Łokietka, Sternfelda, Kurczaki, Rzgowska, Broniewskiego – RONDO INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ – Kilińskiego, Śląska, Bankowa, Rzgowska, Kurczaki, Sternfelda, Powszechna, Szumna, Łokietka – CM. KURCZAKI

Linia kursuje 1 listopada w godz. 9:00 -17:00 co 10-min.

Linia C3: PL. NIEPODLEGŁOŚCI – Pabianicka, Rudzka, DK nr 91, Rzgowska, Broniewskiego – RONDO INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ

Trasa obowiązuje w obu kierunkach. Obsługa autobusami 12-metrowymi. Linia kursuje 29 i 30 października oraz 1 listopada w godz. 9:00-17:00 co 15-min.

Linia C4: NOWE ZŁOTNO – Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Wróblewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Solec, Borowa, Siewna, Krakowska, Złotno – NOWE ZŁOTNO

Linia kursuje 1 listopada w godz. 9:00 -17:00 co 30-min.

Linia C5: CHOJNY KURCZAKI – Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Piotrkowska Centrum, Mickiewicza, Bandurskiego, Karolewska, Bratysławska, Wyszyńskiego – RETKINIA

Linia kursuje 29 i 30 października oraz 1 listopada w godz. 9:00-17:00 co 10-min.

Linia C6: HELENÓWEK – Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Piotrkowska Centrum, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa – CM. ZARZEW

Linia kursuje w godz. 9:00 – 17:00, 29 października co 15-min., a 30 października i 1 listopada co 20-min.

Linia C7: PABIANICKA RUDZKA – Pabianicka, Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki, Piotrkowska Centrum, Piłsudskiego, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW

Linia kursuje 1 listopada w godz. 9:00 -17:00 co 20-min.

Linia C8: SIKAWA – Stokowska, Śnieżna, Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Więckowskiego, Żeromskiego, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Solec, Borowa, Siewna, Krakowska, Biegunowa - CM. MANIA

CM. MANIA - Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona (zawraca przy al. 1 Maja), Kasprzaka, Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Żeromskiego, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Kilińskiego, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska – SIKAWA

Linia kursuje 1 listopada w godz. 9:00 -17:00 co 20-min. Przystankiem końcowym Cm. Mania będzie Siewna – Krakowska.

Zmiany na pozostałych liniach MPK Łódź

Linia 2AB: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linia 3AB: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linia 7: Nie kursuje 31 października.

Linia 8AB: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linie 10B: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linia 11: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linia 15: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linia 16:

29 i 30 października kursować będzie na trasie Teofilów – pl. Niepodległości co 20-min.

31 października kursować będzie na trasie Teofilów – Chojny Kurczaki przez Paderewskiego według normalnego dla poniedziałku rozkładu jazdy.

1 listopada kursować będzie na trasie Teofilów – Chojny Kurczaki przez Paderewskiego. W godz. 9:00-17:00 co 10-min., a w pozostałych godzinach co 20-min

Trasa linii 16, 31 października i 1 listopada: TEOFILÓW – Aleksandrowska, Limanowskiego, Włókniarzy, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI

Linia 17: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie na trasie: CENTRUM KRWIODAWSTWA – Franciszkańska, Kilińskiego, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa – CM. ZARZEW

Linia 18: Nie kursuje 31 października.

Linia 50AB: Od 29 października do 1 listopada obsługiwana taborem przegubowym.

Linia 51AB: 29 i 30 października oraz 1 listopada kursuje ze zmniejszoną częstotliwością według specjalnego rozkładu jazdy.

Linia 52: 31 października od godz. 10:00 i 1 listopada kursować będzie na trasie: DW. ŁÓDŹ KALISKA – Karolewska, Włókniarzy, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska, Kurczaki, Sternfelda, Powszechna, Szumna, Łokietka – CM. KURCZAKI – Łokietka, Sternfelda, Kurczaki, Rzgowska, Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Włókniarzy, Karolewska – DW. ŁÓDŹ KALISKA

Linia 57: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 trasa zostanie wydłużona do cmentarza na Kurczakach. Z pętli Marysin Stadion do skrzyżowania Paderewskiego / Karpacka dojedzie bez zmian, a następnie Paderewskiego, Rzgowską, Kurczaki, Sternfelda, Powszechną, Szumną, Łokietka do przystanku końcowego Cm. Kurczaki. Następnie Łokietka, Sternfelda, Kurczaki i dalej obecną trasą.

Linia 59: Od 29 października do 1 listopada obsługiwana będzie taborem przegubowym i kursować na trasie: Z pętli Radogoszcz Wschód do skrzyżowania Zachodnia / Próchnika bez zmian, a następnie Zachodnią, Więckowskiego, Żeromskiego, Legionów, Włókniarzy, Srebrzyńską do przystanku końcowego Cm. Ogrodowa. Następnie Cmentarną, Legionów, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnią i dalej obecną trasą.

Linia 63: 31 października i 1 listopada linia kursuje na trasie: Z pętli Piastów Kurak do skrzyżowania Rzgowska / Kurczaki bez zmian, a następnie Rzgowską, Paradną, Matek Polskich do pętli Instytut CZMP. Następnie Matek Polskich (wlot zachodni), Paradną, Rzgowską i dalej obecną trasą.

Linia 64A: Od 29 października do 1 listopada kursować będzie po trasie linii 64B.

Linia 64B: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursuje co 10-min.

Linie 68: 31 października i 1 listopada kursować będzie na trasie: Z pętli Retkinia do skrzyżowania Mierzejowa / Ciechocińska bez zmian, a następnie: Ciechocińską, Pabianicką do pętli pl. Niepodległości. Z pętli pl. Niepodległości do skrzyżowania Pabianicka / Rudzka dojedzie bez zmian, a następnie Pabianicką, Ciechocińską, Tczewską, Kuźnicką, Mierzejową, Pabianicką i dalej stałą trasą.

Od 29 października do 1 listopada obsługa taborem 12-metrowym.

Linia 69A: 1 listopada kursować będzie na trasie linii 69B.

Linie 69B: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie co 7,5-min.

Linia 70: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie co 7,5-min.

Linie 72AB: 31 października i 1 listopada z pętli Janów do skrzyżowania Konstantynowska / Unii Lubelskiej dojedzie bez zmian, a następnie Unii Lubelskiej, Solec, Borową, Siewną, Krakowską i dalej obecną trasą. Zmiana wyłącznie w podanym kierunku.

1 listopada w godz. 7:00 – 19:00 kursować będzie co 30-min.

Linia 73: Z pętli Radogoszcz Zachód do skrzyżowania Zachodnia / Próchnika pojedzie bez zmian, a następnie Zachodnią, Więckowskiego, Żeromskiego, Legionów, Włókniarzy, Srebrzyńską do przystanku końcowego Cm. Ogrodowa. Następnie Cmentarną, Legionów, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnią i dalej obecną trasą. Przystankiem końcowym będzie Cmentarna - cm. Ogrodowa (4689).

Od 29 października do 1 listopada obsługa taborem przegubowym.

Linia 75AB: 31 października i 1 listopada zmianie ulegnie trasa w rejonie cm. Kurczaki w obu kierunkach jazdy: Z pętli Chocianowice IKEA do skrzyżowania Rzgowska / Chóralna dojedzie bez zmian, a następnie Rzgowską, Kurczaki, Sternfelda, Powszechną, Szumną, Łokietka, Sternfelda, Kurczaki, Rzgowską do pętli Dw. Łódź Dąbrowa. Z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Rzgowska / Kurczaki bez zmian, a następnie Kurczaki, Sternfelda, Powszechną, Szumną, Łokietka, Sternfelda, Kurczaki, Strażacką do pętli Chocianowice IKEA

Linia 76: 1 listopada w godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie co 10-min.

Linia 78: 1 listopada obowiązywać będzie specjalny rozkład jazd z wzmocnieniami w godz. 9:00 – 17:00, które polegać będą na realizacji 3 kursów na godzinę, w takcie 15-15-30-min.

Linia 80AC: Od 29 października do 1 listopada wszystkie kursy realizowane po trasie linii 80C.

Linia 80B: 29 i 30 października oraz 1 listopada nie kursuje.

Linia 81: 1 listopada kursować będzie na trasie: SIKAWA CENTRUM HANDLOWE – Stokowska, Śnieżna, Brzezińska, Wojska Polskiego, Strykowska, Inflancka, Zagajnikowa, Julianowska, Pojezierska, Włókniarzy, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Limanowskiego, Aleksandrowska, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – CM. SZCZECIŃSKA

CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Włókniarzy, Pojezierska, Julianowska, Inflancka, Strykowska, Wojska Polskiego, Brzezińska, Śnieżna, Stokowska – SIKAWA CENTRUM HANDLOWE

1 listopada godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie co 7,5-min.

Linia 83: 31 października kursować będzie na zmienionej trasie. Zmiana tylko w podanym kierunku.

CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, Gdańska, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Kindermannów, Rodziny Grohmanów, Wydawnicza – PL. MIKULSKIEGO

1 listopada kursować będzie na zmienionej trasie. Zmiana tylko w podanym kierunku.

CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, Gdańska, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Kindermannów, Rodziny Grohmanów, Wydawnicza – PL. MIKULSKIEGO

1 listopada godz. 9:00 – 17:00 kursować będzie co 7,5-min.

Linie 86: 1 listopada kursować będzie na zmienionej trasie. Z pętli Retkinia Kusocińskiego do ronda Solidarności dojedzie bez zmian, a następnie Palki, Wojska Polskiego, Brzezińską, do pętli Sikawa (Kerna) (przystankiem końcowym będzie Brzezińska – CH M1 (1786))

Linie 87A: 29 i 30 października kursować będzie na trasie linii 87B do Zajezdni Telefoniczna. 1 listopada nie kursuje.

Linia 89: 1 listopada kursować będzie na zmienionej trasie. Z pętli pl. Słoneczny do skrzyżowania Włókniarzy / Pojezierska bez zmian, a następnie Włókniarzy, Lutomierską, Wielkopolską, Woronicza, Helską, Limanowskiego i dalej stałą trasą.

Z pętli Cm. Szczecińska do skrzyżowania Limanowskiego / Woronicza dojedzie bez zmian, a następnie Woronicza, Wielkopolską, Lutomierską, Włókniarzy i dalej obecną trasą.

Linie 90A: Obsługa taborem 12-metrowym.

Linia 97AB: 31 października i 1 listopada kursować będzie na zmienionej trasie.

Z pętli Dw. Łódź Kaliska do skrzyżowania Konstantynowska / Unii Lubelskiej dojedzie bez zmian, a następnie Unii Lubelskiej, Solec, Borową, Siewną, Krakowską i dalej bez zmian.

Z pętli Niesięcin / Aleksandrów Łódzki do skrzyżowania Biegunowa / Krakowska dojedzie bez zmian, a następnie Biegunową, Srebrzyńską, Unii Lubelskiej, Konstantynowską i dalej bez zmian.

Linia G1: Nie kursuje 1 listopada.

Linia H: Nie kursuje 1 listopada.

Linia W: Nie kursuje 1 listopada.

Linia ZOO: Nie kursuje 29 i 30 października oraz 1 listopada

Linia Z11: Od 29 października do 1 listopada kursować będzie na zmienionej trasie. Z pętli Chocianowice IKEA do skrzyżowania Rokicińska – Wałowa dojedzie bez zmian, a następnie Wałową, Widzewską, Przybyszewskiego, Puszkina do pętli rondo Inwalidów.

Linia Z71: Od 29 października do 1 listopada kursuje ze zmniejszoną częstotliwością według specjalnego rozkładu jazdy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy