Reklama

Reklama

Najlepsi pracodawcy w Łodzi. Prezydent Zdanowska ogłasza konkurs

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Najlepsi pracodawcy w Łodzi. Prezydent Zdanowska ogłasza konkurs  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Prezydent Hanna Zdanowska ogłosiła konkurs na wybór TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2018 roku. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego Łodzi.  

Reklama

Władze miasta chcąc promować łódzkich przedsiębiorców i budować pozytywny wizerunek Łodzi, jako miejsca przyjaznego biznesowi, ogłosiły kolejną edycję konkursu na TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2018. Najlepsi z najlepszych będą nie tylko przykładem tego, jak może rozwijać się Łódź, ale także staną się wzorem dla innych przedsiębiorców. Dodatkowo chodzi także o upowszechnianie dobrych praktyk w obszarze zarządzania firmą oraz wykorzystania zasobów ludzkich.

TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2018

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Łodzi. W realizacji przedsięwzięcia pomaga mu Miejska Arena Kultury i Sportu. Dlaczego w Łodzi są realizowane takie pomysły?

Przede wszystkim władze miasta chcą promować łódzkich przedsiębiorców oraz te firmy, które mają tutaj swoje siedziby. Wszystkie podmioty, które chciałyby wziąć udział w konkursie, musi łączyć kilka cech. Przede wszystkim Łódź szuka firm, które są przyjazne pracownikom i otoczeniu. To wymóg podstawowy ubiegania się o znalezienie się w TOP 5 Pracodawców. Nastawienie na pracownika, rozumienie jego potrzeb oraz odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi to wyznacznik nowoczesnego i odpowiedzialnego biznesu w XXI wieku. Takich firm potrzebuje Łódź, takich firm szukają pracownicy.

Najlepsi pracodawcy w mieście muszą mieć także korzystny wpływ na rozwój gospodarczy Łodzi. Jednak nie tylko o wpływ ekonomiczny chodzi. Przyszli laureaci konkursu muszą także być, jak to zostało już wcześniej napisane, wzorem dobrych praktyk. Muszą także prezentować społeczną odpowiedzialność biznesu.

W centrum firmy zawsze powinien być postawiony człowiek, a nie zysk ekonomiczny.

Naturalnie, konkurs jest także możliwością zaprezentowania się danego przedsiębiorstwa szerokiej publiczności, co zwiększa rozpoznawalność oraz prestiż firmy.

Do konkursu może zgłosić się każda firma, która ma swoją siedzibę w Łodzi lub która działa na jej terenie. Organizator przyjmuje zgłoszenia papierowe lub elektroniczne. Dodatkowo, każdy uczestnik konkursu musi wykazać, że nie zalega z opłatami na rzecz urzędu skarbowego oraz posiada uregulowane płatności składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Finał konkursu i ogłoszenie zwycięzców odbędą się 9 października 2019 roku w hali Expo-Łódź podczas IV Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego. Nagrodzone firmy będą mogły używać logo i tytułu nagrody.

W zeszłym roku nagrodzeni zostali:

1. Bluerank Sp. z o.o.
2. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
3. Fujistsu
4. Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
5. T-Mobile Polska S.A.

Przyznano także wyróżnienia, które otrzymali:

1. Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
2. Infosys Poland Sp. z o.o.
3. Tate &Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.
4. Hydro Extrusion Poland Sp. z. o.o.

Źródło: UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy