Reklama

Od mandatu drogowego do pomocy Ukrainie. Grupa Automotive Łódź z oryginalną akcją

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gov.pl, Automotive Łódź

Od mandatu drogowego do pomocy Ukrainie. Grupa Automotive Łódź z oryginalną akcją - Zdjęcie główne

Grupa Automotive Łódź solidarna z Ukrainą. Pieniądze z licytacji pomogą uchodźcom | foto Gov.pl, Automotive Łódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Na początku stycznia grupa motoryzacyjna Automotive Łódź ogłosiła niecodzienny konkurs na pierwszy mandat wlepiony kierowcy wg nowego taryfikatora wykroczeń drogowych. Wyłoniony „zwycięzca” postanowił odstąpić od odebrania nagrody, prosząc o przekazanie jej na cel charytatywny. Teraz społeczność Automotive Łódź pulę nagród przeznaczyła na licytację, z której dochód wesprze Ukrainę.

Grupa motoryzacyjna Automotive Łódź pomaga Ukrainie

Na początku stycznia opisywaliśmy niecodzienną inicjatywę grupy motoryzacyjnej Automotive Łódź. Społeczność w oryginalny sposób okazała solidarność z kierowcami, którzy od tego roku słono płacą za złamanie przepisów.

Ogłoszono konkurs na pierwszy mandat wg nowego taryfikatora, w którym zwycięzca otrzymał pulę atrakcyjnych nagród związanych m.in. z detailingiem samochodu. W ten sposób grupa chciała zamanifestować swój sprzeciw wobec wysokości kar za wykroczenia, które jej zdaniem nie zostały dostosowane do zasobności portfeli Polek i Polaków. 

Jak się okazało, „szczęśliwiec”, który wygrał konkurs, zrezygnował z przyjęcia nagrody i poprosił, by przekazać ją na cel charytatywny. Krzysztof Osiński, twórca grupy Automotive Łódź, przeznaczył ją do licytacji na poczet pomocy Ukrainie.  

- W związku z sytuacją, w której znaleźli się obywatele Ukrainy, stwierdziłem, że to idealny moment aby stworzyć aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na środki medyczne, bo podobno tego teraz bardzo brakuje. Tak jak już zaznaczałem w opisie aukcji, sam jestem w stanie dowieźć te rzeczy na granicę – mówi Krzysztof Osiński. 

Organizator akcji podkreśla, że ze względu na charytatywny charakter akcji, cena minimalna pakietu została ustalona na 999 zł. Licytacja budzi zainteresowanie. W piątkowy poranek 4 marca najwyższa zgłoszona oferta wyniosła już 2800 zł. 

Charytatywna aukcja grupy Automotive Łódź. Dochód z licytacji wesprze Ukrainę 

Na aukcję trafiła pokaźna pula atrakcyjnych nagród zagwarantowanych przez przedsiębiorców i firmy zaprzyjaźnione z grupą Automotive Łódź. Są to:

• pełna regeneracja felg od Tysiaceopon.pl Opony Używane i Nowe

• pakiet powłok zabezpieczających (Szyby, Felgi, Lakier) Aqua Ceramic od Clinic 4 Car - sklep - kosmetyki samochodowe

• usługa dwuetapowej korekty lakieru oraz nałożenie w.w powłok od AutoKorekta - kosmetyka samochodowa

• detailing wnętrza pojazdu wraz z czyszczeniem skórzanej lub praniem materiałowej tapicerki od Blink Detailing Studio

• jeżeli wygrana osoba straciła uprawnienia, to do odbioru nagród samochód dostarczy Rafcio Holuje. Pomoc Drogowa Łódź, a jeśli wygrany sam dostarczy, to ma jeden darmowy kurs laweta w obrębie woj. łódzkiego

• zabezpieczenie folią ochronną przednich lamp, klamek, progów od Kameleon

• godzina dla 4ch osób na symulatorach od RaceSpot - Granie w Ściganie

Licytować można do poniedziałku 7 marca 2022 roku (godz. 21:43) - link do licytacji .

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy