Reklama

Reklama

Oferta WFOŚiGW w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oferta WFOŚiGW w Łodzi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński oraz prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Wojciech Miedzianowski zaprezentowali dziś ofertę dla ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa łódzkiego oraz ofertę dla samorządów i placówek edukacyjnych przygotowaną przez łódzki WFOŚiGW.

Reklama

Oferta dla OSP to uruchomienie naboru wniosków w ramach II edycji programu: Doposażenia Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska. Pula środków do rozdysponowania w ramach tego projektu to 3.000.000 zł. Prezes WFOŚiGW wraz z wojewodą zachęcili przedstawicieli samorządów do wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych w dniach 26.02-6.03 dla wszystkich Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu województwa łódzkiego.  Celem  spotkań jest promocja programów i form dofinansowania ze środków WFOŚIGW w Łodzi inwestycji z zakresu ochrony środowiska. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy