Reklama

Reklama

Oto nowy komendant Straży Miejskiej w Łodzi. Na razie na 3 miesiące

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oto nowy komendant Straży Miejskiej w Łodzi. Na razie na 3 miesiące - Zdjęcie główne

Patryk Polit to nowy komendant Straży Miejskiej w Łodzi. Na razie na 3 miesiące (fot. Facebook.com/lodzpl)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Łodzi mamy nowego komendanta Straży Miejskiej. Tę funkcję będzie pełnił Patryk Polit, który od 10 lat jest funkcjonariuszem Straży Miejskiej w Łodzi. - Oczekuję od pana komendanta pełnego zaangażowania i nowej energii - mówi Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi.

Reklama

Od 30 stycznia Patryk Polit zastępuje na stanowisku komendanta Straży Miejskiej w Łodzi Zbigniewa Kuletę, który po siedmiu latach na własną prośbę przeniósł się do Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa, gdzie będzie pełnił rolę zastępcy dyrektora. 

!reklama!

Patryk Polit nowym tymczasowym komendantem Straży Miejskiej w Łodzi

Na prośbę prezydent Hanny Zdanowskiej Zbigniew Kuleta ma poprawić koordynację współpracy Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa ze Strażą Miejską w Łodzi, w szczególności w zakresie rozbudowywanego monitoringu miejskiego.

Jego miejsce na czele Straży Miejskiej w Łodzi zajął Patryk Polit, który przynajmniej przez najbliższe 3 miesiące będzie komendantem SM w mieście.

- Obowiązki powierzyłam panu Patrykowi na 3 miesiące, jednocześnie polecając moim służbom ogłosić jak najszybciej konkurs na stanowisko komendanta Straży Miejskiej w Łodzi. Oczekuję od pana komendanta pełnego zaangażowania, nowej energii, nowych pomysłów i jeszcze bardziej oddanej służby na rzecz mieszkańców naszego miasta - mówi Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi.

Kim jest Patryk Polit, nowy komendant Straży Miejskiej w Łodzi?

Patryk Polit ma 10 lat doświadczenia w służbie w Straży Miejskiej w Łodzi. Ma ukończone studia licencjackie w Wyższej Szkole Informatyki, na kierunku Pedagogika, specjalizacja: Edukacja obronna i Bezpieczeństwo Publiczne. 

Ponadto posiada certyfikat szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach oraz obsługi AED. Jest certyfikowanym instruktorem pierwszej pomocy przedweterynaryjnej oraz instruktorem fitness. 

Nowy tymczasowy komendant już zapowiedział udział w konkursie na to stanowisko.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy