Reklama

Reklama

Pierwszy dzień Doroty Ignatjew na stanowisku dyrektorki Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pierwszy dzień Doroty Ignatjew na stanowisku dyrektorki Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Zdjęcie główne

Od poniedziałku, 15 lutego 2020 roku obowiązki dyrektorki Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi przejmuje Dorota Ignatjew (fot. Wikipedia) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W czwartek, 11 lutego prezydent Łodzi Hanna Zdanowska podpisała zarządzenie w sprawie powołania nowego dyrektora Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. W myśl dokumentu od poniedziałku, 15 lutego Dorota Ignatjew oficjalnie przejmuje obowiązki dyrektorki Nowego.

Reklama

Dorota Ignatjew dyrektorką Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

!reklama!

Na stanowisko dyrektorki Teatru Nowego Dorota Ignatjew została powołana przez prezydent Łodzi do dnia 31 sierpnia 2024 roku.

Komisja konkursowa Urzędu Miasta Łodzi rekomendowała Dorotę Ignatjew, która wcześniej piastowała funkcje dyrektorki Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Komisji przewodniczyła Małgorzata Moskwa-Wodnicka, a wśród ubiegających się o posadę byli również Mariusz Grzegorzek, Krzysztof Dudek oraz Ryszard Adamski.

Nowa dyrektorka Teatru Nowego jest absolwentką wydziałów lalkarstwa we Wrocławiu oraz aktorskiego w Krakowie. Przez pięć lat od 2011 roku pracowała w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu na stanowisku zastępczyni dyrektora. Kolejnym krokiem w jej karierze było objęcie funkcji dyrektorki Teatru im. Juliusza Osterwy, które z sukcesami piastowała w latach 2016-2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy