Skandal na meczu Widzew Łódź z Cracovią. Kibice weszli na dach, wybuchł pożar

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Polskie ekipy/Facebook

Skandal na meczu Widzew Łódź z Cracovią. Kibice weszli na dach, wybuchł pożar - Zdjęcie główne

Akcja kibiców na stadionie w Krakowie | foto Polskie ekipy/Facebook

Wiadomości Łódź Mecz Widzew Łódź z Cracovią został nagle przerwany. Na dachu pojawili się kibice gospodarzy. Ściągnęli baner kibiców Widzewa. Pokaz pirotechniczny zakończył się pożarem. Mecz został wstrzymany na kilkanaście minut.

W drugiej połowie meczu Widzewa z Cracovią kibice dali do wiwatu. Mecz przerwano, co skutkowało doliczeniem kilkunastu minut meczu. Powodem było zachowanie kibiców.

Kibice wzniecili pożar podczas meczu Widzew Łódź z Cracovią

Kibice Widzewa, jak na każdym spotkaniu przygotowali pokaz pirotechniczny. Prezentowali też flagę, którą wywiesili na dachu stadionu Pasów. Pojawienie się kibiców Widzewa na dachu stadionu nie spodobało się kibicom Cracovi, którzy także wyszli na dach.

Pojawił się tam również kordon policji, a nad sektorem gości wybuchł niewielki pożar. Kibice Cracovii przejęli flagę Widzewa i zrzucili ją na własny sektor, gdzie sektorówka została podpalona.

Mecz został wznowiony po 11 minutach, jednak nad sektorem kibiców Widzewa wciąż unosił się dym.

Mecz Widzew Łódź vs Cracovia

Mecz został wydłużony, a to okazało się znaczące dla zawodników Widzew Łódź. Łodzianie wygrali z Cracovią 3:1, a trzecią bramkę w doliczonym czasie strzelił Imad Rondić.