Reklama

Reklama

Uwaga konkurs! Do wygrania ręcznie robione stroje dla lalek, zaprojektowane i wykonane w jednej z łódzkich pracowni krawieckich

Opublikowano:
Autor:

Uwaga konkurs! Do wygrania ręcznie robione stroje dla lalek, zaprojektowane i wykonane w jednej z łódzkich pracowni krawieckich - Zdjęcie główne

W pracowni krawieckiej na łódzkiej Dąbrowie spod ręki Pani Małgorzaty wychodzą wyjątkowe i nietypowe kreacje - dla lalek, w tym dla tych typu Barbie. (fot. redakcja TuŁódź) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Kilka dni temu naszym Czytelnikom przedstawiliśmy sylwetkę Pani Małgorzaty Łuczyńskiej oraz jej niezwykłej pasji. W pracowni krawieckiej na łódzkiej Dąbrowie spod ręki Pani Małgorzaty wychodzą wyjątkowe i nietypowe kreacje - dla lalek, w tym dla tych typu Barbie. Ze względu na duże zainteresowanie tematem ogłaszamy konkurs! Do wygrania ręcznie robione, maleńkie ubranka.

Reklama

Jak wziąć udział w konkursie na ubranka dla lalek z łódzkiej pracowni Pani Małgorzaty?

 !reklama!

Zasady konkursu są proste i przypominają grę w statki. Wystarczy wejść na profil facebookowy portalu TuŁódź.pl. i pod postem konkursowym wskazać w komentarzu jedno pole, pod którym Waszym zdaniem ukryliśmy ubranko (można wskazać tylko jedno pole).

Liczy się pierwsza odpowiedź! 2. marca zwycięską czwórkę poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Czekamy na Wasze odpowiedzi! Powodzenia!

czytaj więcej: Małgorzata Łuczyńska z Łodzi projektuje i szyje ubranka dla lalek typu Barbie. Krawiectwo to jej pasja

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs "Wygraj ubranka dla lalek z TuŁódź"

§ 1

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu "Wygraj ubranka dla lalek z TuŁódź", zwanego dalej „Konkursem”, jest portal TuŁódź, adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70, zwany dalej „Organizatorem”.

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do północy 1 marca 2021 r. na profilu TuŁódź na Facebooku.

3. Celem Konkursu jest promocja działań lokalnych przedsiębiorców, rękodzieła artystycznego.

§ 2

Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3

Zasady udziału w Konkursie

1. Zasady konkursu są proste, przypominają grę w statki: pod kwadratami na szachownicy znajdują się cztery ubranka dla lalek typu Barbie. Pod postem informującym o rozpoczęciu konkursu w komentarzu należy wpisać ich lokalizację. Liczy się pierwsza odpowiedź, która w żaden sposób nie może być edytowana ani poprawiana. Po zakończeniu Konkursu, w dniu 1 marca zostanie ogłoszonych 4 zwycięzców. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

2. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez portal TuŁódź na Facebook’u w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

3. Nagrodą w Konkursie będą w sumie 4 ubranka dla lalek typu Barbie.

4. Nagrody będzie można odebrać osobiście, za pokwitowaniem w siedzibie redakcji TuŁódź 90-401 Łódź ul. Zachodnia 70.

5. Laureat ma prawo odebrać nagrodę do 10 marca (godz. 8-16) w siedzibie redakcji przy ul Zachodniej 70 w Łodzi. Od 11 marca 2021 r. w przypadku nieodebrania nagrody, zwycięzca traci do niej prawo.

6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4

Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie tulodz.pl.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w siedzibie redakcji TuŁódź adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70 oraz na stronie internetowej tulodz.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy