Reklama

Reklama

W wakacje Radni wyjdą na ulice porozmawiać z łodzianami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W wakacje Radni wyjdą na ulice porozmawiać z łodzianami - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Radni Rady Miejskiej rozpoczęli w czwartek 13 czerwca rozpoczęli cykl plenerowych spotkań z łodzianami. Przebiegające pod hasłem „Wakacje z Radą Miejską”, spotkania mają ułatwić kontakt mieszkańcom z członkami Rady Miejskiej.

Reklama

O projekcie poinformował przewodniczący Rady Miejskiej Łodzi Marcin Gołaszewski.

- Rozpoczynamy akcję Wakacje z Radą Miejską, czyli cykl plenerowych dyżurów radnych. Będziemy w strategicznych miejscach miasta, a także na osiedlach. Naszym celem jest zarówno ułatwienie mieszkańcom kontaktu z radnymi, jak również przedstawienie rady miejskiej, jej uprawnień i kompetencji. Chcemy, aby rada miejska była jak najbliżej mieszkańców - powiedział Gołaszewski.

Jak mówi, akcja ma przybliżyć mieszkańcom Łodzi Radę Miejską.

- Nie jesteśmy radnymi po to, żeby przyjmować mieszkańców tylko w naszych gabinetach w murach magistratu. Chcemy do nich wyjść - podkreślił.

Gołaszewski zwrócił uwagę, że do wzięcia udziału w niej zaprosił wszystkich miejskich samorządowców, niezależnie od opcji politycznej, którą reprezentują. W czwartek - podczas inauguracji projektu - nie było samorządowców PiS.

Dyżury w plenerze mają odbywać się co klika dni. Pierwsze terminy to 20, 21, 25, 28 czerwca oraz 5 lipca. 20 czerwca (Święto Bożego Ciała) radni czekać będą na mieszkańców w Ogrodzie Botanicznym albo zoo. W kolejnych dniach m.in. na Rynku Bałuckim, popularnym w Łodzi targowisku "Górniak" czy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Wyszyńskiego.

- To są miejsca, gdzie przyjeżdżają mieszkańcy z całego miasta - podkreślił Gołaszewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy