Reklama

Webinar charytatywny Strefy Edukacji. Pomóż hospicjum domowym prowadzonym przez Fundację Gajusz

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Webinar charytatywny Strefy Edukacji. Pomóż hospicjum domowym prowadzonym przez Fundację Gajusz - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Do grona firm wspierających instytucje charytatywne dołączyła Strefa Edukacji Sp. z o. o., która organizuje webinar dobroczynny połączony ze zbiórką funduszy na hospicja domowe prowadzone przez Fundację Gajusz.

Webinar pt. „Jak rozpocząć działalność gospodarczą” odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18:00 na profilu Facebook Strefy Edukacji. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

 !reklama!

Webinar poprowadzi dr Małgorzata Szychowska radczyni prawna, która specjalizuje się w dziedzinach prawa korporacyjnego, gospodarczego, handlowego, podatkowego, prawa pracy, prawa energetycznego i prawa własności intelektualnej.

- Webinar jest bezpłatny, ale w zamian za udział w spotkaniu prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto Fundacji! Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli! Każdy Wasz gest miłości zostanie przeznaczony na opiekę nad dziećmi przebywającymi w hospicjach domowych. – mówi Wiesława Zewald - prezes Strefy Edukacji.

Zbiórka na hospicja Fundacji Gajusz dostępna jest już aktywna i dostępna na Facebooku pod linkiem >>>

O celu zbiórki

Hospicjum domowe prowadzone przez Fundację Gajusz każdego miesiąca wspiera prawie 40 nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodziny. Zapewnia im opiekę medyczną, socjalną i psychologiczną, specjalistyczny sprzęt oraz lekarstwa. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy i fizjoterapeuci dojeżdżają do rodzin codziennie. Rocznie oznacza to prawie 5000 odwiedzin i ponad 300 000 przejechanych kilometrów!

O Strefie Edukacji

Strefa Edukacji Sp. z o.o. – spółka powołana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, której główne zadania skupiają się na prowadzeniu Technikum Automatyki i Robotyki – szkoły kształcącej w systemie dualnym przyszłe kadry m.in. dla przedsiębiorców strefowych. Drugim zadaniem Spółki jest działalność szkoleniowa, doradcza i audytowa, organizacja seminariów i konferencji.

Źródło: mat. partnera

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy