Reklama

Reklama

Wielka strata dla łódzkiej straży pożarnej. Zmarł starszy ogniomistrz Michał Kozak

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi

Wielka strata dla łódzkiej straży pożarnej. Zmarł starszy ogniomistrz Michał Kozak - Zdjęcie główne

Zmarł Michał Kozak, starszy ogniomistrz KM PSP w Łodzi | foto Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wieloletnia służba zakończyła się dla niego zdecydowanie przedwcześnie. Zmarł starszy ogniomistrz Michał Kozak, który od kilkunastu lat służył w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Podano datę uroczystości pogrzebowej.

Reklama

Strata dla łódzkiej straży. Zmarł starszy ogniomistrz Michał Kozak

W wieku 40 lat odszedł starszy ogniomistrz Michał Kozak. We wtorek 4 październik łódzka straż pożarna straciła doświadczonego specjalistę i wspaniałego kolegę. Od 2005 roku służył w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. 

„Kierownictwo Komendy Miejskiej PSP w Łodzi, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. Cześć Jego pamięci!” – napisano w informacji udostępnionej przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 11 października 2022 roku o godzinie 12:45 na Cmentarzu Rzymskokatolickim pw. św. Wojciecha, przy ul. Kurczaki 81 w Łodzi.

Łódzki strażak zginął w katastrofie samolotu pod Piotrkowem 

W tragicznym wypadku samolotu w miejscowości Glina zginęły dwie osoby – pilot, instruktor spadochronowy, strażak Komendy Miejskiej PSP w Łodzi Maciej Jaśkiewicz wraz z narzeczoną Martą. Pogrzeb pary odbył się w piątek 16 września 2022 roku o godz. 14:00 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Ogrodowej 39. 

– Maciej Jaśkiewicz - wieloletni strażak w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 10 Komendy Miejskiej PSP w Łodzi, członek Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego "Łódź", pilot, instruktor spadochronowy... wspaniały kolega. Zginął tragicznie 3 września 2022 r. wraz ze swoją narzeczoną Martą w katastrofie lotniczej w miejscowości Glina obok Piotrkowa Trybunalskiego. "Hans" będzie nam Ciebie brakowało... – napisano wówczas na oficjalnym profilu łódzkiej straży pożarnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy