Reklama

W czym może Ci pomóc dobra agencja pracy tymczasowej?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W czym może Ci pomóc dobra agencja pracy tymczasowej? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Na rynku działa wielu przedsiębiorców, których dotyka problem braku pracowników w czasie nagłego spiętrzenia prac. Wielu z nich chętnie zatrudniłoby dodatkowych pracowników zza wschodniej granicy, ale rezygnuje z tego pomysłu z powodu zbyt wielu formalności i procedur, jakie wiążą się z rekrutacją. Jeżeli jesteś takim przedsiębiorcą, mamy dla Ciebie rozwiązanie – leasing pracowników z Ukrainy przez agencję pracy tymczasowej.

Współpraca z agencją pracy tymczasowej – remedium na kłopoty

Jako przedsiębiorca, który działa w konkurencyjnym środowisku, musisz mieć cały czas rękę na pulsie i reagować odpowiednio do sytuacji na rynku. To oznacza, że często musisz wykazać się elastycznością i szybko dostosować firmę do zmieniających się warunków. Niestety, może się okazać, że nie jesteś w stanie zrealizować nagle pojawiających się dodatkowych zleceń, ponieważ masz problem z odpowiednią ilością pracowników do wykonania tych zadań.

W takich sytuacjach współpraca z agencją pracy tymczasowej to doskonała strategia. Dobra agencja będzie w stanie szybko odpowiedzieć na Twoje problemy i zaproponować odpowiednie, elastyczne rozwiązania. Jednym z nich może być leasing pracowników z Ukrainy.

Leasing pracowniczy – na czym to polega?

Leasing pracowników z Ukrainy to rozwiązanie, które zdejmuje z barków przedsiębiorcy wszystkie formalności związane z zatrudnianiem cudzoziemców. Polega ono na dostarczeniu konkretnemu pracodawcy odpowiednich pracowników o konkretnych umiejętnościach na czas oznaczony w umowie. Po podpisaniu stosownych dokumentów to agencja przejmuje pełną obsługę związana z rekrutacją odpowiednich pracowników i przygotowaniem ich do pracy.

Dodatkowo oznacza to przejęcie wszystkich obowiązków związanych z obsługą wynagrodzeń, zapewnieniem zakwaterowania czy legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce. Przedsiębiorca nie jest związany żadną umową z wynajmowanymi pracownikami. Do jego zadań należy tylko zapewnienie zlecanie i nadzór nad powierzoną pracą, zapewnienie odpowiednich warunków do jej wykonywania oraz rozliczenie się z agencją.

Jak wyleasingować pracowników od agencji pracy tymczasowej?

W pierwszej kolejności pracownicy agencji przeprowadzą wywiad dotyczący liczby potrzebnych pracowników, ich kwalifikacji oraz czasu zatrudnienia. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji agencja pracy przedstawia ofertę z ceną obejmująca koszty obsługi całego projektu. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy rozpoczyna się proces realizacji zlecenia. Czas na jego realizację jest uzależniony przede wszystkim od liczby poszukiwanych pracowników oraz wymagań związanych z ich kompetencjami.

Dobra agencja posiada zazwyczaj własną bazę dostępnych pracowników i z niej korzysta w pierwszej kolejności, co znacznie przyspiesza proces rekrutacji. Po zakończeniu naboru pracownicy są wysyłani do przedsiębiorcy składającego zamówienie. Rozliczenie z agencją odbywa się zwykle raz w miesiącu na podstawie faktury.

Leasing pracowników od agencji pracy tymczasowej to idealne narzędzie dla przedsiębiorcy, który chce zwiększać lub zmniejszać liczbę pracowników w zależności od sytuacji na rynku. Dzięki takiej elastycznej współpracy, prowadzenie każdego biznesu staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Więcej informacji znajdziesz na www.atlaswork.pl >>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy