Legionovia Legionowo - Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 07.09.2019)

Legionovia Legionowo - Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 07.09.2019) - Zdjęcie główne

SportLegionovia Legionowo - Widzew Łódź, mecz 8. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewaz Legionovią na żywo na TuŁódź.pl!

PO MECZU

Dziękujęmy że byli państwo z nami, na dzisiaj to już wszystko w tej relacji. Niedługo na naszym portalu pojawi się krótkie podsumowanie spotkania, a jutro zapraszamy na wypowiedzi łódzkich piłkarzy i trenera oraz nasze pomeczowe oceny.

PO MECZU

Ależ emocje w końcówce spotkania! Gdy wydawało się, że łodzianie znów wypuszczą prowadzenie w ostatniej minucie, udało się im wyprowadzić kontrę i dobić rywala. Trzy punkty zdobyte, ale spokoju w obronie wciąż nie ma.

90 + 7'

GOOOOL! ROBAK TRAFIA! A sędzia kończy spotkanie!

90 + 6'

Kontra Widzewa, Ameyaw strzela na pustą bramkę, ale obrońca broni ręką! Czerwona kartka i rzut karny!

90 + 6'

Robak dobrze w obronie.

90 + 5'

Jeszcze gramy, aut dla Legionovii na wysokości pola karnego Widzewa.

90 + 5'

Małek tym razem niedokładnie.

90 + 4'

Ależ groźnie! Strzał na bramkę, Pawłowski broni, ale to nie koniec akcji gospodarzy!

90 + 4'

Sędzia przerywa akcję Małka i podyktował rzut wolny dla Legionovii. Pomyłka, która wspiera Widzewa.

90 + 3'

Pawłowski zacznie z rzutu wolnego.

90 + 2'

Tymczasem zmiana, Ameyaw zmienia Gutowskiego.

90 + 2'

Piłkarz rywali który faulował golkipera łodzian leży na boisku, potrzebna jest interwencja służb medycznych.

90 + 1'

Pawłowski wychodzi z własnego pola karnego i przy próbie wybicia piłki został sfaulowany.

90 + 1'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Kosakiewicz dobrze w obronie, ale podaje za plecy Robakowi.

89'

Łatwa strata łodzian w niegroźnej sytuacji.

89'

Kita faulowany, łodzianie są coraz bliżej zwycięstwa.

88'

W tej akcji chyba największy błąd popełnił Mandiangu, który zagrywał w swoje pole karne zamiast wybijać piłkę.

87'

Ależ błąd obrony Widzewa, Pawłowski wychodzi z bramki ale Tanżyna zdołał zablokować strzał lecący do bramki Widzewa!

87'

Zieleniecki fauluje, na szczęście daleko od swojego pola karnego.

86'

Małek w pole karne Widzewa, obrońcy jednak wybijają.

85'

Mandiangu zaczął czarować w polu karnym, ale zaczarował sam siebie i stracił piłkę.

85'

Widzew ustawiony wysoko, nie daje rozegrać akcji Legionovii.

84'

Radwański niecelnie do Gutowskiego, ale łodzianie mają jeszcze aut.

84'

Łodzianie dobrze utrzymują się przy piłce.

83'

Faul w środku pola, piłka dla Widzewa.

82'

Tym razem Robak źle, zamiast podawać do kolegów holował piłkę i w końcu obrońcy zabrali mu ją.

81'

Kita dostał piłkę na linii pola karnego, niestety nie zdołał oddać strzału i stracił futbolówkę.

81'

Kolejna zmiana w Widzewie, Mandiangu zastępuje Mąkę.

81'

Gutowski wywalczył rzut rożny.

80'

Dośrodkowanie Koziary, Pawłowski wychodzi z bramki i piąstkuje piłkę.

80'

Radwański powalczył w obronie i wybija na rzut rożny.

79'

Kita źle zagrywa, aut dla Legionovii.

78'

Płaskie dośrodkowanie Małka, Tanżyna źle wybija piłkę, ale po chwili Poczobut ogrywa rywala i ponownie Pawłowski zacznie z "piątki".

78'

Radwański dał się sfaulować.

77'

Niebezpiecznie w polu karnym Widzewa, niewiele brakowało aby jeden z rywali zdołał oddać strzał po dobrym dośrodkowaniu. Pawłowski zacznie jednak od bramki.

76'

Sędzia odgwizduje spalonego przeciwko Widzewowi, ale ciężko powiedzieć który z zawodników był na pozycji spalonej.

76'

Niewiele zagrożenia było z tego dośrodkowania, ale Widzew wciąż przy piłce.

75'

Rzut rożny dla Widzewa.

74'

Kolejne zmiany. W Legionovii, Pietraszkiewicz zmienia Gołaszewskiego, a w Widzewie Kita zastępuje Wolsztyńskiego.

73'

Kolejna stracona szansa Widzewa! Gutowski pędził na bramkę, ale obrońca zdołał go dogonić i zablokować strzał! Szkoda!

71'

Dwie zmiany w Legionovii, Gajewski i Imiela wchodzą za Podlińskiego i Jankovicia.

70'

Świetne dośrodkowanie, Wolsztyński uderza głową i trafia w poprzeczkę! Ależ pech napastnika łodzian.

70'

Kolejny strzał, golkiper gospodarzy broni i znów będzie rzut rożny,

69'

Niesamowite! Wolsztyńskie dobrze gasi piłkę, wychodzi sam na sam i trafia wprost w Błesznowskiego!

68'

Jest to okazja do zmiany, Radwański zastępuje Możdżenia.

68'

Sędzia przerywa grę, jeden z piłkarzy Legionovii leży na boisku.

67'

Zamieszanie pod polem karnym Widzewa, na szczęście obyło się bez błędu i obrońcy ostatecznie wybijają piłkę. Szansa na kontrę jednak zmarnowana.

66'

Pięczek wyprzedza Małka i wybija na aut.

65'

Legionovia źle w rozegraniu, piłka dla Widzewa.

65'

Możdżeń zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ratował się wybiciem piłki na aut.

64'

Akcja gospodarzy, ale łodzianie skutecznie w obronie.

63'

Zmiana w Legionovii, Małek wchodzi za Więdłochę.

62'

Sporo niedokładności po obu stronach.

61'

Gutowski wpada w pole karne, Wolsztyński świetnie odgrywa mu piłkę, a młody pomocnik płaskim strzałem pokonuje Błesznowskiego! Świetne potwierdzenie dobrej dyspozycji Gutowskiego!

60'

GOOOOOL GUUUTOOOWSKIIIII!!!

59'

Koziara uderza z narożnika pola karnego, ale Pawłowski łapie piłkę bez problemu.

59'

Pięczek nie zdołał ograć obrońcy na lewym skrzydle i Błesznowski zacznie od bramki.

58'

Mąka niecelnie, aut dla gospodarzy.

57'

Mąka walczy o piłkę z rywalem i nie wiedzieć czemu sędzia odgwizduje faul pomocnika łodzian.

56'

Dośrodkowanie Koskiewicza, Zieleniecki był na spalonym i sędzia przerywa grę.

56'

Wolsztyński faulowany, okazja do dośrodkowania w pole karne Legionovii.

55'

Pięczek świetnie blokuje rywala, piłka odbija się jeszcze od niego i Pawłowski zacznie od bramki.

54'

Akcje obu zespołów w tej chwili wyglądają dość anemicznie. Tempo meczu nie jest zbyt wysokie.

53'

Mąka do Wolsztyńskiego, niestety napastnik Widzewa nie zdążył wrócić ze spalonego.

52'

Mąka z Chorosiem zaczęli się przepychać i obaj zobaczyli po żółtym kartoniku.

52'

Tanżyna przegrywa walkę z Podlińskim, ale gospodarze znów nie wykorzystują swojej sytuacji.

50'

Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, piłka spada na głowę Robaka, niestety kapitan łodzian przenosi ją ponad poprzeczką bramki rywali! Szkoda!

49'

Pięczek walczy na lewej stronie i wywalczył rzut rożny.

49'

Mąka dostał piłkę na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie było zbyt mocne.

48'

Mąka faulowany w środku pola.

48'

Dobre dośrodkowanie, uderzenie głową jednego z gospodarzy jednak niecelne.

47'

Pięczek szybszy od rywala i wybija piłkę na rzut rożny.

47'

Gutowski próbował minąć rywala, niestety pomylił się i stracił piłkę.

46'

Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego Legionovii.

46'

Niecelne zagranie Możdżenia, ale piłka do niego wraca.

46'

Oba zespoły bez zmian w przerwie.

46'

Gramy! Widzew przy piłce.

PRZERWA

Piłkarze wracają już na boisko, za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

PRZERWA

Otwarty mecz z obu stron, jednak to Legionovia miała więcej okazji do zdobycia bramki. Gospodarze grają też bardzo dobrze w odbiorze wysoko przed swoją bramką. Widzew musi być bardziej czujny w defensywie, ale w ataku nie wygląda to najgorzej. Wysokie ustawienie gospodarzy powoduje, że łodzianie mają sporo miejsca przed polem karnym rywala, gdy ominą jego pressing - trzeba to jeszcze umieć wykorzystać.

45 + 1'

Koniec pierwszej połowy.

45 + 1'

Znów bardzo groźnie! Choroś wyskakuje do dośrodkowania i uderza na bramkę! Piłka jednak leci wprost w Pawłowskiego. Ponownie Widzew ma dużo szczęścia.

45'

Zieleniecki fauluje Koziarę, będzie okazja do dośrodkowania w pole karne łodzian.

44'

Więdłocha uderza bardzo mocno, piłka odbija się od poprzeczki, później od słupka i wraca na boisko! Ależ szczęście miał teraz Widzew!

43'

Niedokładna piłka Pięczka, ale Poczobut przerywa kontrę gospodarzy.

43'

Podliński upadając oddaje strzał, ale było ono zbyt lekkie i Pawłowski zdołał złapać. Znów było groźnie!

42'

Dobra piłka w pole karne do Wolsztyńskiego, ale napastnik Widzewa nie zdołał oddać dobrego strzału.

41'

Poczobut traci piłkę, ale Legionovia nie wykorzystała tego prezentu.

40'

Niecelne zagranie Maślanki, Pawłowski zacznie od bramki.

40'

Dogranie Pięczka w pole karne, niestety obrońcy także tym razem poradzili sobie z tą akcją.

38'

Szybka kontra Widzewa, niestety Poczobut z Gutowskim stracili koncepcję, a po chwili także piłkę.

37'

Szybkie rozegranie, piłka trafia do Tanżyny, który uderza zza pola karnego, ale robi to lekko i Błesznowski nie ma problemów ze złapaniem piłki.

37'

Zablokowane dośrodkowanie Mąki i łodzianie mają kolejny rzut rożny.

36'

Zieleniecki znów próbuje długiego podania, które znów nie trafia do adresata.

35'

Teraz Widzew wysoko wychodzi żeby przerwać akcję Legionovii, co ostatecznie się udało.

34'

Jeszcze uderzenie Poczobuta, które było minimalnie niecelne!

34'

Świetne zagranie Gutowskiego w pole karne, niestety obrońcy znów w ostatniej chwili wybijają!

33'

Dobra klepka Widzewa, Mąka dostaje piłkę w pole karne, ale zostaje ona wybita na rzut rożny. A Choroś wrócił już na boisko.

32'

Choroś musi zejść za linię boczną.

31'

Chwila przerwy, służby medyczne musiały interweniować.

30'

Możdżeń fauluje w środku pola. Rywal leży na murawie.

30'

Robak wpada w pole karne, niestety po minięciu jednego obrońcy zatrzymuje się na kolejnym.

29'

Groźna akcja gospodarzy kończy się niecelnym podaniem w pole karne. Pawłowski przejmuje futbolówkę.

28'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, piłka wybita przed pole karne gdzie do piłki dopada (a jakże) Gutowski, lecz jego uderzenie było bardzo niecelne. Szkoda, ale pomocnik Widzewa nie miał wiele czasu na przygotowanie.

28'

Podliński fauluje Gutowskiego.

27'

Ależ świetnie gra Gutowski, wpada w pole karne, ogrywa obrońcę, lecz niestety podanie przed bramkę w ostatniej chwili przecina obrońca!

26'

Dośrodkowanie Więdłochy przecina pole karne Widzewa, na szczęście żaden z gospodarzy nie przecina tej piłki.

25'

Kontra Widzewa, ale Gutowski zagrywa niecelnie.

25'

Dośrodkowanie Koziary wybite przez Wolsztyńskiego.

23'

Błąd Tanżyny, ale Gutowski ponownie wspiera kolegów i świetnie przecina podanie skierowane w pole karne. Rzut rożny dla Legionovii, ale najpierw interwencja służb medycznych - Więdłocha leży na boisku.

22'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, Wolsztyński wyskakuje do piłki ale w asyście obrońcy nie zdołał oddać dobrego strzału.

21'

Świetny powrót Gutowskiego do obrony.

20'

Dobra akcja gospodarzy i znów Pawłowski musiał ratować zespół! W ostatniej chwili zdołał przeciąć groźne dośrodkowanie.

19'

Ładna akcja Widzewa, niestety podanie Mąki do Kosakiewicza spóźnione, obrońca łodzian był na spalonym. Goście po raz pierwszy zdołali wymienić kilka podań pod bramką rywala.

17'

Jeszcze rzut rożny dla Legionovii, ale ponownie nie przyniosło to nic dobrego gospodarzom. Pawłowski zacznie od bramki.

16'

Kolejna akcja gospodarzy, Więdłocha strzela ale Pawłowski był na posterunku!

16'

Gutowski cofnął się po piłkę aż do linii obrony i od razu został sfaulowany.

14'

Agresywna gra Legionovii, łodzianie muszą poradzić sobie z tym sposobem bronienia.

13'

Koziara nakładką fauluje Kosakiewicza, ale nie ogląda jeszcze żółtej kartki.

13'

Poczobut dobrze zastawił się i przejął piłkę, lecz po chwili niecelnie podaje do Robaka.

12'

Próba uderzenia z dystansu, na szczęście piłka mija bramkę Pawłowskiego!

11'

Gospodarze grają agresywnie w odbiorze, goście wciąż nie potrafią stworzyć sobie dobrej akcji.

10'

Zieleniecki zagrywa długą piłkę do Wolsztyńskiego, ale napastnik Widzewa znów popełnia błąd, gdyż przyjął piłkę ręką.

9'

Robak próbował rozrzucić akcję na prawą stronę, ale Kosakiewicz był zbyt daleko aby dobiec do piłki.

8'

Dobra górna piłka do Wolsztyńskiego, ale jego zgranie głową do kolegi było niecelne.

8'

Gra łodzian nie klei się w pierwszych minutach, gdyż Legionovia gra wysokim pressingiem.

7'

Świetna interwencja Pięczka, niestety później młody obrońca niecelnie podawał do kolegi.

6'

Kolejny rzut rożny, po nim jednak nie było większego zagrożenia pod bramką Widzewa.

5'

Ależ interwencja Pawłowskiego! Niebezpieczne uderzenie jednego z gospodarzy w ostatniej chwili broni golkiper Widzewa.

5'

Legionovia wywalczyła pierwszy rzut rożny w tym meczu.

4'

Zieleniecki próbował dalekiego zagrania do Gutowskiego, ale podał zbyt mocno.

4'

Dużo zamieszania w środku pola, piłka dość szybko zmienia właściciela.

3'

Mąka próbował dograć do Wolsztyńskiego, niestety jego intencje zostały trafnie odczytane przez rywala.

2'

Odpowiedź Widzewa, Kosakiewicz wrzuca piłkę z autu w pole karne, ale nic z tego nie wyszło. Błesznowski od bramki.

1'

Pierwsza akcja Legionovii, ale dośrodkowanie gospodarzy zostało zablokowane.

1'

Gramy!

16:30

Gospodarze zagrają dziś w białych strojach, Widzew natomiast tradycyjnie, na czerwono. Rozpocznie drużyna Legionovii.

16:28

Sędziowie wprowadzają piłkarzy na boisko, za chwilę zaczynamy!

16:20

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już niespełna 10 minut.

16:16

Znamy już składy obu zespołów, a państwo mogą znaleźć je w panelu pod wynikiem. Trener Marcin Kaczmarek nie dokonał żadnych korekt personalnych w porównaniu do poprzedniego meczu ze Stalą!

16:10

Powoli kończy się rozgrzewka zawodników obu zespołów. Już niedługo będą mogli państwo sprawdzić, w jakich składach zagrają dziś obie drużyny.

16:00

Witamy państwa w kolejnej Relacji LIVE z meczu Widzewa Łódź! Tym razem łodzianie zmierzą się na wyjeździe z drużyną Legionovii Legionowo.