Mecz do zapomnienia. ŁKS Łódź dzieli się punktami z GKS-em Jastrzębie

Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

Mecz do zapomnienia. ŁKS Łódź dzieli się punktami z GKS-em Jastrzębie - Zdjęcie główne

ŁKS Łódź dzieli się punktami z GKS-em Jastrzębie | foto Michał Pietrzak

Sport Nie był to spektakl, o jakim będziemy pamiętać latami. Łódzki Klub Sportowy po bardzo nudnym spotkaniu zremisował 1:1 z GKS-em Jastrzębie. Jedynego gola dla biało-czerwono-białych zdobył w pierwszej połowie Piotr Janczukowicz.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź. Jak padały gole?

1:0 (35’) - Farid Ali z łatwością minął w środku pola piłkarza ŁKS-u, podprowadził piłkę w okolice pola karnego łodzian i posłał cudowne górne podanie do Handzlika, który świetnie przyjął i bez problemu posłał piłkę obok bezradnego Marka Kozioła.

1:1 (39’) - Jakub Tosik dość niezgrabnie dośrodkował, ale szczęśliwie piłka dotarła do Piotra Janczukowicza, a ten zaledwie cztery minuty po golu Konrada Handzlika, doprowadza do remisu.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź. Pozostałe sytuacje

18’ - W bocznym sektorze boiska faulowany był Mateusz Bąkowicz. Ze stojącej piłki dośrodkowywał Michał Trąbka, a Janczukowicz bardzo groźnie główkował na bramkę gospodarzy. Neugebauer z trudem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

85’ - Świetna akcja napędzona przez Mateusza Kowalczyka, który posłał piłkę na prawą stronę, skąd poszło świetne dośrodkowanie na głowę Samuela Corrala. Napastnik ŁKS-u przegrał jedynek z Neugebauerem.

GKS Jastrzębie 1:1 ŁKS Łódź
1:0 - Konrad Handzlik 35'
1:1 - Piotr Janczukowicz 39'

GKS: Neugebauer - Okhronchuk, Bondarenko, Podhorín, Zejdler - Borkała, Handzlik (Laski 76’), Kuczałek, Kamiński (Gajda 76’), Ali - Fábry (Stanclik 83’)

ŁKS: Kozioł - Bąkowicz, Dąbrowski, Koprowski, Klimczak - Tosik (Kowalczyk 65’), Trąbka, Ricardinho (Wolski 82’) - Janczukowicz (Moreno 65’), Pirulo, Corral