Policja, armatka wodna i gaz pieprzowy. Kibole Śląska „dali popis” na Widzewie [WIDEO] - Zdjęcie główne

SportWidzew pokonał Śląsk Wrocław 2:0, chociaż po pierwszej połowie bezbramkowo remisował z ekstraklasowym rywalem w 1/32 Pucharu Polski. W premierowych 45 minutach mecz nie zachwycał, ale nie ma co się dziwić. Piłkarze zamiast skupić się na grze, mieli w głowie to, co działo się w pierwszych 15 minutach meczu.

O tym, że kibole Śląska Wrocław wybierają się do Łodzi po to, by zrobić burdę i wywołać negatywne emocje, informowano już od wczoraj. We wtorek rano na Twitterze taką wiadomość przekazał dziennikarz śledczy TVN24.pl i Superwizjera Szymon Jadczak.

— Szymon Jadczak (@SzJadczak) 24 września 2019

Jak się okazało, informacje dziennikarza się sprawdziły. W 4. minucie mecz musiał zostać przerwany na blisko 10 minut, bo w sektorze gości zostały odpalone race, a kibole z Wrocławia byli agresywni wobec fanów Widzewa.

Na boisku i trybunach momentalnie pojawiła się policja. Funkcjonariusze nie cackali się z ubranymi na czarno fanami Śląska. Użyto gazu pieprzowego, armatki wodnej, a także gumowych pałek.