Reklama

Reklama

Wracamy na trasy biegowe w Łodzi! Pierwsza impreza 4 lipca

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wracamy na trasy biegowe w Łodzi! Pierwsza impreza 4 lipca - Zdjęcie główne

Łódź. Wracamy na trasy biegowe w Łodzi! Pierwsza impreza 4 lipca (fot. freepik)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Akademia Sport i Zdrowie, organizator takich imprez jak Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run i Biegu 3 Króli, zaprasza do Lasu Łagiewnickiego na pierwsze po długiej przerwie zawody biegowe. Impreza planowana jest na sobotę 4 lipca, oczywiście z zachowaniem obowiązujących restrykcji związanych z pandemią.

Reklama

Pierwszy bieg dla grupy 50 osób (kategoria open z bardzo ciekawą formułą) pod hasłem: Biegaj bezpiecznie – biegaj sam i nie sam jest bezpłatny i odbędzie się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

!reklama!

– Zawodnicy będą ruszać na trasę co 20 sekund, zgodnie z przyznanym numerem startowym. Wierzymy, że taka formuła spodoba się uczestnikom tego biegu, którego start planowany jest na godzinę 10:00 – informuje Jacek Chmiel, organizator eventu.

Udział w pozostałych biegach jest już płatny z limitami do 150 osób. Start w pierwszym biegu nie wyklucza udziału w kolejnym, jeśli oczywiście znajdą się chętni na start w dwóch konkurencjach. 

– W sumie przygotowujemy cztery konkurencje, pierwszy bieg to kategoria open. Kategorie: junior, senior, master oznaczają kategorie wiekowe. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami i wybranie odpowiedniego biegu – zachęca Robert Blesiński z Akademii Sport i Zdrowie.

Wszystkie biegi odbędą się na dystansie ok. 5. km. na ścieżce, której start i meta znajdują się w sąsiedztwie siedziby Szlaku Konnego przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi.

Numery startowe będzie można odbierać na godzinę przed biegiem, kolejno o 9:00, 11:00,13:00 i 15:00. Biuro zawodów będzie pracowało kilka godzin, tak by uczestnicy jednego biegu nie mieli kontaktu z biegaczami planującymi start w innej kategorii wiekowej. Zawodnicy odbierający numery startowe muszą, to robić w maseczkach. Organizator zapewni płyn do dezynfekcji rąk. Ze względu na stan pandemii nie będzie można korzystać ze wspólnych toalet i natrysków. Nie będzie też depozytu. 

Najlepsi zawodnicy (miejsca 1-3) otrzymają pamiątkowe puchary, a dodatkowo w każdej kategorii zwycięzcy otrzymają  voucher o wartości 200 zł do salonu Saisei. Harmonia Zmysłów.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy