Wyjątkowe trafienie piłkarza ŁKS-u. Gol z połowy boiska! [ZOBACZ WIDEO]

Wyjątkowe trafienie piłkarza ŁKS-u. Gol z połowy boiska! [ZOBACZ WIDEO] - Zdjęcie główne

SportRezerwy ŁKS-u mają za sobą ostatni ligowy mecz w tym roku. Zespół trenera Pawła Drechslera pokonał rezerwy Pelikana Łowicz 10:0. Ozdobą spotkania był wyjątkowy gol Maksymiliana Rozwandowicza.

Drugi zespół ŁKS-u został dość mocno wzmocniony piłkarzami z ekstraklasowej drużyny. Na boisku pojawili się m.in. Juraszek, Rozwandowicz, Guima, Pirulo czy Bryła.

Dominacja łódzkiej ekipy nie podlegała żadnej dyskusji, dlatego też najwyższe w tym sezonie zwycięstwo ŁKS-u było w pełni zasłużone. Bramki dla gospodarzy zdobywali Radionow (dwie), Ratajczyk, Pirulo, Guima, Bryła (dwie), Rozmus, Piela i Rozwandowicz.

Najpiękniejszą bramkę zdobył ten ostatni. W 25. minucie obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego postanowił uderzyć na bramkę prawie z połowy boiska i, jak się okazało, ta decyzja była strzałem w 10, bo piłka wpadła za kołnierz bramkarza Pelikana!

Co ciekawe, za sprawą bramki zdobytej w tym meczu, Maksymilian Rozwandowicz skompletował gole na każdym poziomie rozgrywkowym od IV ligi ekstraklasy! Łącznie w ŁKS-ie strzelił 15 bramek.

— Łódzki Klub Sportowy (@LKS_Lodz) November 17, 2019

Polecamy: Stadion Widzewa został wybrany Turystyczną Ikoną Łodzi!
Zachowując wszelkie proporcje, trafienie Maksymiliana Rozwandowicza można porównać do gola Davida Beckhama z czasów, gdy występował z Manchesterze United.