Zobacz jak Widzew postawił się Legii Warszawa [SKRÓT]

Zobacz jak Widzew postawił się Legii Warszawa [SKRÓT] - Zdjęcie główne

Sport Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka postawili w środę trudne warunki Legii Warszawa. Zdołali odrobić dwubramkową stratę i o mały włos nie doszło do sensacji! Ostatecznie jednak to goście cieszyli się z awansu do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski.

Pierwszą bramkę w tym prestiżowym spotkaniu zdobył w 48. minucie Jose Kante. Napastnik Legii otrzymał podanie od Michała Karbownika i strzelił na bramkę Wojciecha Pawłowskiego. Bramkarz Widzewa był bliski obrony, ale ostatecznie piłka zatrzepotała w siatce. Na drugą bramkę dla przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. Cztery minuty później rezultat podwyższył Paweł Wszołek, który zdobył bramkę z bliskiej odległości.

Gdy wydawało się, że losy tego pojedynku zostały już rozstrzygnięte, przebudził się Widzew. W 58. minucie Marcin Robak pewnie wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za faul Igora Lewczuka na Danielu Mące. W 73. minucie był już remis za sprawą Artura Jędrzejczyka, który pod naciskiem Przemysława Kity skierował futbolówkę do własnej bramki.

Niestety, ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Aleksandara Vukovicia. Piłka trafiła dosyć przypadkowo do Igora Lewczuka po rzucie rożnym i obrońca Legii szczęśliwie skierował piłkę do siatki Widzewa. Ostatecznie goście zwyciężyli 3:2 (0:0).

Zachęcamy do obejrzenia skrótu meczu Widzew – Legia, przygotowanego przez telewizję Polsat Sport.