Reklama

Reklama

AOIA na 596 Urodziny Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

AOIA na 596 Urodziny Łodzi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Bałtyk, Włókniarz, Młoda Gwardia, Wisła, Polonia, Gdynia, Cytryna…  Czy ktoś jeszcze pamięta te nazwy?

Reklama

„Od Bałtyku do Tatr” spacer 27.07 w godz. 10-14

Choć na pozór brzmią, jak skróty stosowane w nazewnictwie klubów sportowych, to przecież chodzi o obiekty kultury z długą tradycją. Dziś już pozostały po nich wspomnienia, czasem niszczejące budynki. W latach 70-ych było ich  w Łodzi 35. Kina z niekoniecznie wygodnymi krzesłami, niewielką przestrzenią pomiędzy rzędami, ale za to z duszą i klimatem. Przyzwyczajeni już całkowicie do supernowoczesnych multipleksów, zatęsknimy jednak czasem za dawnymi przybytkami X Muzy. podobnie, jak tęskni się do pierwszych filmowych wzruszeń, olśnień, czy randek na seansach.

27 lipca 2019 w godz.10-14 na Urodziny Łodzi AOIA zaprasza na kolejną już wycieczkę pieszą połączona z questingiem (zabawa polegająca na odkrywaniu dziedzictwa miejsc)” Od Bałtyku do Tatr” łódzkim szlakiem kinowym. Zbiórka o godz. 10 w kawiarni AOIA przy ul. Zachodniej 54/56. Grupę poprowadzi Mariola Wiktor, specjalistka ds. edukacji filmowej

„Od Bałtyku do Tatr” 27 lipca z nagrodami

Osoby, które są zainteresowane udziałem w questingu i spacerze łódzkim szlakiem kinowym 27 lipca w godz.10-14 otrzymają mapki i broszurki z pytaniami. Dla tych, którzy je wypełnią  w recepcji Starego Kina przy ul Piotrkowskiej 120 przewidziane zostały vouchery na seanse filmowe.  Wystarczy zakup tylko 1 biletu online na wybrany seans i okazanie go wraz z voucherem w recepcji. Na tej podstawie druga osoba będzie wpuszczana na seans nieodpłatnie. Promocja dotyczy repertuaru Starego Kina do 25 sierpnia. Link do repertuaru.

W Urodziny Łodzi coś dla dzieci

Na Urodziny Łodzi AOIA przygotowało też spektakle dla dzieci, które odbędą się w ramach Baśniowego Pasażu Róży.

 27 lipca 2019, godz. 12:00 
„Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy” wraz z warsztatem,  Teatr Piccolo 

28 lipca 2019, godz. 12:00 
Spektakl dla dzieci: „Urodziny Baby Jagi” wraz z warsztatem,  Teatr Piccolo

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy