Reklama

Reklama

Darmowe szkolenie w Łodzi: Spółka komandytowa. Przedsiębiorco! Chroń swój majątek.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Darmowe szkolenie w Łodzi: Spółka komandytowa. Przedsiębiorco! Chroń swój majątek. - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zarówno przedsiębiorcy z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu  działalności gospodarczej, jak i osoby rozpoczynające działalność, chcący bezpiecznie i zgodnie z prawem ograniczyć odpowiedzialność majątkiem osobistym, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym 28 stycznia w Łodzi. 

Reklama

Na otwarcie noworocznego sezonu szkoleń dla przedsiębiorców - cyklem Fabryka Kompetencji - zaprasza przedsiębiorców Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Szkolenie poprowadzą eksperci z Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege: Paweł Kulesza - radca prawny, wspólnik, założyciel Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege oraz Przemysław Dobrowolski - doradca klienta biznesowego, członek zespołu Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege.

Co oferuje szkolenie?

W ramach spotkania zostaną szczegółowo omówione aspekty związane z rosnącą na popularności formą działalności w postaci spółek komandytowych. "W ramach case study omówimy wybrane restrukturyzacje przeprowadzone przez Kancelarię oraz przedstawimy modelowe rozwiązania dla poszczególnych branż. Podczas spotkania odpowiemy na pytania gości oraz podzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem w zakładaniu i przekształcaniu podmiotów gospodarczych" - zapowiada Paweł Kulesza - radca prawny, wspólnik, założyciel Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?

Spotkanie ma na celu zwiększenie świadomości prawnej przedsiębiorców oraz wsparcie prawne sektora MŚP. Dodatkowo, każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z bezpłatnej, wstępnej konsultacji z zakresu spółki komandytowej w siedzibie Kancelarii Primo Lege (ul. Brzeźna 16 lok 1 w Łodzi).    

Gość specjalny: Arkadiusz Lindner

W roli gościa specjalnego wystąpi Arkadiusz Lindner, łodzianin, przedsiębiorca współzałożyciel MAXBUD DEVELOPMENT, firmy która od ponad 20 lat działa na łódzkim rynku developerskim, sportowiec zawodnik Łódzkiego Klubu Offroadowego (ŁKO) i uczestnik tegorocznego Rajdu Dakar.

Kiedy: Wtorek 28 stycznia 2020 r., godz. 14.00 – 16.00
Gdzie: siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Zapisy: Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, nazwę firmy, e-mail do kontaktu należy przesłać do dnia 24 stycznia 2020 r., na adres: biuro@izba.lodz.pl lub kancelaria@primolege.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy