Reklama

Reklama

Fala Łódź. Gigantyczne kolejki pod Falą. W pewnym momencie wpuszczano tylko zaszczepionych

Opublikowano: wt, 22 cze 2021 15:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Fala Łódź. Miniony weekend był wyjątkowy dla Aquaparku Fala w Łodzi. Po raz pierwszy od czasu ponownego otwarcia zdarzyło się tam wypełnienie aktualnego rządowego limitu, wynoszącego 1284 osoby. Chętnych było jednak zdecydowanie więcej. Niektórzy czekali na wejście nawet 1,5 godziny.

Fala Łódź. Gigantyczne kolejki pod Falą. Jest komunikat aquaparku

Osoby, które w miniony weekend chciały skorzystać z uroków Aquaparku Fala musiały uzbroić się w cierpliwość. Jak informują internauci, kolejki do wejścia na pływalnię sięgały kilkuset metrów. Chętni czekali na świeżym powietrzu w ponad 30-stopniowym upale.

!reklama!

Jak się okazało, gigantyczne kolejki pod Falą były spowodowane ogromną liczbą klientów oraz rządowymi obostrzeniami. W związku z weekendową sytuacją, Aquapark Fala wystosował w niedzielę 20 czerwca za pośrednictwem Facebooka krótki komunikat.

Drodzy Falowicze, 

Doskonale rozumiemy, że w póki co najgorętsze dni tego roku szukacie wytchnienia #naFALI (co ogromnie nas cieszy) jednak prosimy pamiętajcie, że wciąż obowiązują nas narzucone przez reżim sanitarny zasady.

Zgodnie z decyzjami rządowymi możemy jednocześnie przyjąć Falowiczów odpowiadających liczbie 50% maksymalnego obłożenia Aquaparku, co i tak w naszym obiekcie oznacza 1284 osoby.

Wypełnienie limitu zdarzyło nam się wczoraj po raz pierwszy i chcąc mimo wszystko ugościć jak najwięcej z Was zastosowaliśmy się do obowiązujących rządowych zasad, zgodnie z którymi osoby w pełni zaszczepione w powyższe limity się nie wliczają. Oczywiście, deklaracja o Waszym stanie zdrowia jest całkowicie dobrowolna i służy jedynie umożliwieniu skorzystania z atrakcji, gdy rządowy limit jest wypełniony. 

Dane te nie są przez nas w żaden sposób magazynowane i przetwarzane. Do zobaczenia #naFALI.

Polecamy: Upały Łódź. Aquapark Fala czeka na osoby, które szukają ochłody [cennik, atrakcje, zdjęcia]

Fala Łódź. Klienci oburzeni. „Segregacja obywateli na gorszych i lepszych?”

Mało kto spodziewał się, że limit 1284 osób przebywających w jednym momencie w Aquaparku zostanie wypełniony. Dlatego w momencie, gdy limit został osiągnięty, na teren Fali wpuszczani zostali już tylko ci klienci, którzy mogli potwierdzić, że zostali w pełni zaszczepieni. 

To dlatego, że, zgodnie z rządowymi wytycznymi, osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się w limity.

Takie podejście do sprawy nie spodobało się jednak szerokiej rzeszy internautów, którzy swoje niezadowolenie wyrazili w mediach społecznościowych. 

No i pyk segregacja. Jak podczas II WŚ.

I do takiego bałaganu nie pójdę. Co to za segregacja , ludzie powinni się zbuntować.

Niech tylko spróbują mnie nie wpuścić.

Segregacja obywateli na gorszych i lepszych ? A co z alergikami którzy nie mogą być zaszczepieni ? Przecież to nielegalne jak ten cały śmieszny lockdown

To skoro Aquapark Fala raczył zrobić taką segregację przy wstępie czemu nie ma wyznaczonych basenów dla zaszczepionych i niezaszczepionych? - komentują użytkownicy Facebooka.

Klienci mają nadzieję, że pracownicy Aquaparku Fala wyciągną wnioski z sytuacji, która miała miejsce w miniony weekend.

Wówczas korzystać z atrakcji Fali będą mogły jednocześnie 1284 osoby niezaszczepione oraz drugie tyle osób, które są już w pełni zaszczepione i nie wliczają się do rządowych limitów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.