Reklama

Reklama

Jak łódzkie przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka? Pandemia nie przeszkodziła w przygotowaniu niespodzianek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak łódzkie przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka? Pandemia nie przeszkodziła w przygotowaniu niespodzianek - Zdjęcie główne

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 93 przygotowały dla dziadków serca z masy solnej (fot. Przedszkole Miejskie nr 93 w Łodzi) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później - Dzień Dziadka to okazje, których świętowanie sprawia tyle samo przyjemności ich głównym bohaterom, co wnukom, szykującym niespodzianki dla swoich ukochanych bliskich. Sprawdziliśmy co dla swoich dziadków w tym roku przygotowały dzieci z łódzkich przedszkoli miejskich.

Reklama

Towarzyszący nam od miesięcy reżim sanitarny ingeruje w każdą dziedzinę życia. Nie inaczej jest z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Mimo ograniczeń, z pomocą Internetu, dzieciom z łódzkich przedszkoli udało się przygotować coroczne występy.

!reklama!

- W Dzień Babci i Dziadka dzieci będą występowały w sali gimnastycznej – są przygotowane do występów tak, jak co roku, jednak dziadkowie nie mogą uczestniczyć w nich stacjonarnie. Wszystko będzie transmitowane online za pośrednictwem Facebooka oraz strony internetowej przedszkola. Dzieci przygotowały tańce i recytowane wierszyki. – mówi jedna z nauczycielek w Przedszkolu Miejskim nr 90.

Także inne placówki postanowiły przenieść do sieci obchody świąt.

- Każda przedszkolna grupa zrealizuje swój odrębny program obchodów Dnia Babci i Dziadka – niektóre z nich będą nagrywać swoje występy i zamieszczać je w Internecie. Mamy zgodę na publikację występów i wizerunku dzieci od ich rodziców i opiekunów – wyjaśnia Pani Agnieszka Kucharska, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 206 w Łodzi.

Przedszkolaki nie zapomniały również o prezentach dla swoich dziadków.

- W naszym przedszkolu najstarsza grupa przygotowuje występ, kolejne dwie grupy również przygotowały wierszyki dla dziadków. Występy nagramy i później udostępnimy rodzicom oraz na naszym profilu w mediach społecznościowych. Dla dziadków mamy upominki. Każda grupa przygotowała coś specjalnego, odpowiednio do swojego wieku. – opowiada jedna z nauczycielek z Przedszkola Miejskiego nr 93 w Łodzi.

Wszystkim zabieganym przypominamy, że Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia (czwartek), a dzień później, 22 stycznia (piątek) świętujemy Dzień Dziadka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy