Reklama

Reklama

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do FUJITSU

Opublikowano:
Autor:

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do FUJITSU - Zdjęcie główne

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do FUJITSU TuŁódź Łódź Wiadomości łódzkie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Łodzi startuje wyjątkowa na skalę całej Polski akcja pod nazwą Join IT in Łódź! To projekt, który ma na celu zachęcenie łodzian i łodzianek do spróbowania swoich sił w branży IT bez względu na wcześniejsze doświadczenia zawodowe.

Reklama

W cyklu Join IT in Łódź zaprezentujemy sylwetki pracowników reprezentujących pięć firm i którzy postanowili zmienić swoje życie i podjąć wyzwanie, jakim jest przebranżowienie się oraz dołączenie do społeczności IT w Łodzi. 

!reklama!

Cykl Join IT współorganizowany jest przez ICT Polska Centralna Klaster, zrzeszający największych pracodawców z branży IT w Łodzi i w regionie.

FUJITSU

Fujitsu Poland Global Delivery Centre, otwarte w marcu 2009 roku w Łodzi (w 2018 otwarty został również Oddział w Katowicach), pełni kluczową rolę w globalnej sieci usługowej Fujitsu. Fujitsu zapewnia szeroki zakres usług IT: od wielojęzycznego działu obsługi klienta działającego 24/7 po kompletne zarządzanie zespołami technicznymi. Wspiera klientów korporacyjnych, głównie z branży finansowej, bankowości i telekomunikacji. W chwili obecnej ponad 2800 pracowników pracuje w dwóch biurach Łodzi i w biurze w Katowicach, i wciąż są plany aby rozwijać Centrum.

Centrum jest wielojęzycznym i międzynarodowym środowiskiem pracy. Firma obsługuje klientów w 20 językach, między innymi: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim, holenderskim, norweskim, rosyjskim i oczywiście polskim.  

- Jestem tym szczęśliwcem, który pracuje w środowisku, gdzie Ci ludzie są naprawdę pozytywni i lubią swoją pracę. Pozytywnie też patrzą na ludzi którzy dołączają z zewnątrz - mówi Bartłomiej Derek, z wykształcenia psycholog, tester oprogramowania w Fujitsu.

Aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług, Fujitsu pracuje systemie 24h / 7. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla tych pracowników , którzy są jeszcze studentami, gdyż mogą łatwo łączyć doświadczenie zawodowe w wiodącej organizacji IT z zajęciami na uczelniach. Pracując w Fujitsu, oprócz ćwiczeń umiejętności językowych, masz szansę nauczyć się m.in. jak rozmawiać z klientami i jak profesjonalnie rozwiązywać ich problemy z wykorzystaniem najlepszych praktyk. 

- Nie ma się czego bać po prostu trzeba się sprawdzić. Każdy z nas jest absolutnie inny, ma też inne wykształcenie. Poza tym, na samym początku możemy trafić w różne miejsca w firmie co bedzie nas indywidualnie ksztaltowalo. Uważam że trzeba spróbować i przekonać się na własnej skórze czy to jest dla nas czy nie - zachęca Milena Kiełtyk, która ukończyła studia na kierunku biotechnologia medyczna.

- Ja jestem tutaj totalnie spełniony i myślę że osoby które zastanawiają się nad przebranżowieniem powinny tego spróbować - podsumowuje Bartłomiej Derek.

Łódzki zespół Fujitsu pracuje w dwóch biurach: w Parku Textorial w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, umiejscowionej w historycznej dzielnicy Księży Młyn z XIX wieku, oraz w University Business Parku przy ul. Wólczańskiej 180. Zespół katowicki urzęduje zaś w nowoczesnym biurowcu .KTW przy al. Roździeńskiego, tuż koło Spodka. Zespoły z Łodzi i Katowic tworzą jeden bardzo zgrany zespół i wzajemnie kibicują lokalnym inicjatywowom, promującym firmę i możliwości rozwoju, jakie oferuje swoim pracownikom.

Więcej o Fujitsu dowiesz się z poniższego materiału wideo!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy