Reklama

Reklama

Kolejne etapy remontów - kolejne zmiany organizacji ruchu na Próchnika i Rewolucji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejne etapy remontów - kolejne zmiany organizacji ruchu na Próchnika i Rewolucji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Od najbliższej niedzieli przywrócony zostanie jednokierunkowy ruch na ul. Próchnika i Rewolucji 1905 r., na odcinku od ul. Zachodniej do ul. Sterlinga.

Reklama

 

Od najbliższej niedzieli przywrócony zostanie jednokierunkowy ruch na ul. Próchnika i Rewolucji 1905 r., na odcinku od ul. Zachodniej do ul. Sterlinga.

 

Po zakończeniu przebudowy ul. Jaracza i w przygotowaniu do planowanych prac na ul. Próchnika i ul. Rewolucji 1905 r. od niedzieli przywrócona zostanie poprzednia organizacja ruchu.

Na ulicy Próchnika i Rewolucji 1905 r. od ul. Zachodniej do ul. Sterlinga ponownie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy dwoma pasami ruchu w stronę ul. Sterlinga. Parkowanie pojazdów odbywać się będzie całym samochodem na jezdni, a nie jak do tej pory częściowo na chodniku. Ruch w przeciwnym kierunku odbywa się otwartą ul. Jaracza. Zmiany nie wpłyną na kursowanie komunikacji miejskiej.

Wraz ze zmianami rozpoczną się pierwsze prace na tych ulicach. Od poniedziałku na ul. Próchnika od Zachodniej do Piotrkowskiej wykonawca przebudowy wodociągu układać będzie zastępcze zasilanie na chodnikach po obu stronach drogi. Nie wpłynie to na zachowanie przejezdności. W dalszej kolejności w drugiej połowie czerwca, prace przy wodociągu, prowadzone będą pod ruchem przy zawężeniu.

W poniedziałek wrócą tramwaje na Północną

Do niedzieli potrwa naprawa torowiska na skrzyżowaniu Ogrodowej i Północnej z Nowomiejską. Od poniedziałku na swoje trasy wrócą tramwaje linii 4 i 6, oraz autobusy linii 59, 73, 78, 87A, 87B i N6. Również z początkiem tygodnia otwarta dla ruchu zostanie zamknięta część skrzyżowania i przejazd możliwy będzie we wszystkich kierunkach.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy