Reklama

Reklama

MPK Łódź. Przystanki na żądanie wróciły. Jak funkcjonują i gdzie się znajdują?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

MPK Łódź. Przystanki na żądanie wróciły. Jak funkcjonują i gdzie się znajdują?  - Zdjęcie główne

MPK Łódź. Przystanki na żądanie wróciły do łódzkiej komunikacji miejskiej. Gdzie są i jak z nich korzystać? (fot. Michał Pietrzak - redakcja TuŁódź) |wiadomości łódzkie | Łódź | TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź MPK Łódź. Przystanki na żądanie powróciły do rozkładu autobusów linii nocnych w nocy, z piątku na sobotę (11/12 czerwca). Jak zgłosić chęć wysiadania na konkretnym przystanku i jak funkcjonują? Gdzie w Łodzi znajdują się przystanki na żądanie?

Reklama

MPK Łódź. Przystanki na żądanie powróciły na nocne trasy

!reklama!

Od soboty 12 czerwca w Łodzi ponownie działają w Łodzi przystanki na żądanie. Aby z nich skorzystać, wystarczy oczekiwać na przyjazd autobusu w widocznym miejscu.

Aby wysiąść na przystanku na żądanie, należy najlepiej zaraz po odjeździe z poprzedniego przystanku, wcisnąć przycisk indywidualnego otwierania drzwi lub przycisk stop.

Informacje dotyczące przystanków na żądanie znajdują się na tablicach z nazwą przystanku i oznakowaniem linii. Oznaczenie przystanków można sprawdzić również w rozkładach jazdy w schemacie czasu przejazdu, na wyświetlaczach bocznych w środku pojazdu, w zapowiedziach głosowych oraz na schematach tras. Dokładny wykaz znajduje się również na stronie internetowej.

Polecamy: MPK Łódź. Mandat za brak biletu. Ile zapłacimy za brak biletu w MPK Łódź?

MPK Łódź. Remont ul. Obywatelskiej i duże zmiany dla pasażerów

Trwa przebudowa ul. Obywatelskiej. Prace obejmują odcinek drogi pomiędzy ul. Nowe Sady i ul. Elektronową. Od poniedziałku przez około tydzień wykonywane będą prace ciepłownicze na wysokości posesji Obywatelska 102-106. W tym okresie nie będzie możliwości, jak do tej pory, przejazdu przez teren budowy w kierunku al. Jana Pawła II. Zachowane będą jedynie wjazdy docelowe, które podzielone zostaną na dwa rejony.

Do posesji 100 i 102 oraz 102/104 dojazd możliwy będzie od strony ul. Nowe Sady. Natomiast dojazd do posesji 106-126 możliwy będzie od strony al. Waltera-Janke lub przez ul. Elektronową.

Zmienioną trasą pojadą również autobusy. Od poniedziałku linia 55 i 65A, a od nocy
z poniedziałku na wtorek linia nocna N7.

Autobusy pojadą w obu kierunkach z Obywatelskiej przez Nowe Sady i Elektronową, ponownie do ul. Obywatelskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy