Reklama

Reklama

Polowanie na samochody w okolicy przedszkola w Łodzi? Sprawę bada policja

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Polowanie na samochody w okolicy przedszkola w Łodzi? Sprawę bada policja - Zdjęcie główne

Polowanie na samochody w okolicy przedszkola w Łodzi? Sprawę bada policja (fot. Google Street View)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Bardzo niepokojącą informację otrzymali rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola nr 200 przy ul. Zamkniętej w Łodzi. Wynika z niej, że ktoś prawdopodobnie urządza sobie polowanie na samochody i niszczy je, oddając w ich stronę strzały z wiatrówki. Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, że sprawa dotyczy aut parkowanych w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola.

Reklama

Polowanie na samochody w Łodzi. Ktoś niszczy auta pod przedszkolem na Chojnach

Okolica ulicy Kurczaki, w której znajduje się przedszkole nr 200, należy raczej do spokojnych. Rzadko kiedy słychać o niepokojących incydentach w tym rejonie Łodzi. W ostatnich dniach jednak na jaw wyszła sprawa związana z niszczeniem aut zaparkowanych pod przedszkolem przy ul. Zamkniętej 1.

!reklama!

Jedna z naszych Czytelniczek otrzymała wiadomość z przedszkola z informacją, z której wynika, że ktoś, możliwe, że jeden z mieszkańców okolicznych bloków, prawdopodobnie strzelał z wiatrówki do aut parkowanych przed przedszkolem.

„Pomijając szkody materialne, w grę wchodzi już zagrożenie bezpieczeństwa naszych dzieci, które w tym czasie przebywają w ogrodzie przedszkolnym, są odbierane do domu, a także tych, które wracają tą drogą ze szkoły” - czytamy w wiadomości.

Próbowaliśmy się dowiedzieć, skąd przypuszczenia, że do niszczenia samochodów dochodzi w skutek strzałów z wiatrówki. Niestety przedstawiciele przedszkola nie chcieli szerzej komentować tej sytuacji. Udało nam się jednak potwierdzić, że sprawa została zgłoszona na policję.

Polecamy: Trwa montaż nowego fotoradaru w Łodzi! Po nim pojawi się kolejny! [zdjęcia]

Czy na Chojnach ktoś strzela do samochodów? Sprawę bada policja

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zdradził, że na policję wpłynęły zawiadomienia dotyczące zniszczonych samochodów przy ul. Zamkniętej. Sprawę zgłosiły dwie kobiety, które w swoich autach miały ukruszone boczne szyby.

Jak ustaliliśmy, policja przygląda się sprawie. Uruchomione zostało postępowanie przygotowawcze, mające na celu wyjaśnienie tej sytuacji i ukaranie winnego.

Co ważne, na chwilę obecną nie ma jednoznacznych przesłanek, by móc z pełną świadomością stwierdzić, że do uszkodzeń samochodów doszło w wyniku strzałów z wiatrówki. Policja jednak nie wyklucza i takiego scenariusza. Badanie tego wątku jest w toku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy