Reklama

Wakacyjne dyżury w łódzkich przedszkolach. Właśnie ruszył elektroniczny nabór

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Wakacyjne dyżury w łódzkich przedszkolach. Właśnie ruszył elektroniczny nabór - Zdjęcie główne

Elektroniczne zapisy potrwają do końca maja. | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Rodzice przedszkolaków, którzy zamierzają swoje pociechy zapisać na wakacyjny dyżur do którejś z miejskich placówek, mogą już to zrobić. Właśnie ruszył elektroniczy nabór na lipcowy i sierpniowy pobyt w przedszkolu. Można wybrać dwa turnusy (czyli dwa miesiące) bądź jeden, albo poszczególne tygodnie.

Zapisy potrwają do 31 maja. Z wakacyjnej opieki mogą skorzystać wyłącznie maluchy uczęszczające do przedszkoli prowadzonych przez miasto. We wszystkich placówkach obowiązują te same zasady, terminy i kryteria zapisów. We wniosku o przyjęcie dziecka można wskazać trzy przedszkola (w każdym z dwóch turnusów). Pierwszeństwo będą miały maluchy będące już pod opieką danego przedszkola, a w dalszej kolejności zostaną przyjęte dzieci z innych placówek w dzielnicy. Pozostałe wolne miejsca będą przeznaczone dla dzieci z innych dzielnic.

Zapisy tylko elektronicznie

We wniosku w systemie elektronicznym trzeba wpisać dane pociechy oraz wskazać wybrane przedszkola. Następnie wniosek pobieramy, drukujemy, podpisujemy, skanujemy i dołączamy jako załącznik w systemie oraz wysyłamy elektronicznie do przedszkola, do którego obecnie dziecko chodzi.

Listy przedszkolaków zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na wakacyjne dyżury zostaną opublikowane 13 czerwca o godz. 15. Do 20 czerwca rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia do danej placówki. Ostateczne informacje o dzieciach przyjętych i nieprzyjętych pojawią się 23 czerwca o godz. 15.

W lipcu będą dyżurować 73 przedszkola, w których jest 8 173 miejsc, a w sierpniu - 66, w których są 7 702 miejsca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy