Reklama

Reklama

Wsparcie dla przedsiębiorców startujących w biznesie. Jak i gdzie można je otrzymać? [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wsparcie dla przedsiębiorców startujących w biznesie. Jak i gdzie można je otrzymać? [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego w minionym tygodniu odbyło się spotkanie z przedstawicielami rządu z przedsiębiorcami, a dziś miało miejsce spotkanie informacyjne dla startujących w biznesie poświęcone programowi JEREMIE2.

Reklama

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego przeprowadziła dziś spotkanie informacyjne dla mikroprzedsiębiorców działających na rynku do 24 miesięcy. Tematem spotkania był projekt JEREMIE2 dający możliwość skorzystania z preferencyjnych pożyczek na rozwój.
W ramach Projektu uruchomiono Fundusz Pożyczkowy dla mikro przedsiębiorców typu start-up, na cele inwestycyjno- obrotowe - Mikropożyczka Inwestycyjno- Obrotowa - która udzielana jest w kwotach od 5 do 70 tys. zł.  W ramach pożyczki proponowane jest preferencyjnie oprocentowanie – TYLKO 0,1% w skali roku Wsparcie w ramach Projektu JEREMIE2 może być przeznaczone w szczególności na:

  • wykonanie robót budowlanych,
  • nabycie lub wytworzenie maszyn, urządzeń, wyposażenia,
  • nabycie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • nabycie pojazdów,
  • nabycie nieruchomości do wysokości 10% środków wypłaconych w ramach pożyczki. Zakup nieruchomości, aby stanowił koszt kwalifikowany, musi być bezpośrednio związany z podstawową działalnością gospodarczą Pożyczkobiorcy,
  • nabycie środków obrotowych poprzez zakup towarów handlowych lub surowców produkcyjnych, który ma na celu rozwój przedsiębiorstwa.
Podczas spotkania eksperci ŁARR S.A. będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości skorzystania z projektu i rozwoju firmy. 

Źródło: ŁARR

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy