Reklama

Reklama

Chcę oglądać Twoje nogi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Chcę oglądać Twoje nogi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Nogi przygotowane na każdy teren i każde warunki pogodowe poznają we wtorek 7 lipca br. uczestnicy Letniej Akademii Zwierząt w łódzkim ZOO.  

Reklama

Zajęcia w ramach Letniej Akademii Zwierząt odbywają się w łódzkim ZOO w każdy wtorek i czwartek lipca, w godz. 13.00-14.30. Oferta zajęć wakacyjnych jest skierowana do dzieci w wieku 7+ oraz w dniu 30 lipca br. - dla dzieci przedszkolnych (4 – 6 lat).

Zajęciom towarzyszy hasło „Chcę oglądać Twoje nogi”. Uczestnicy już we wtorek 7 lipca poznają specyfikę zwierzęcych nóg; kopyt, pazurów. Jakie zwierzę chodzi na stopach, a jakie na paluszkach? Jak wygląda noga od środka? – to jedne z pytań, na które dzieci uzyskają odpowiedź podczas zajęć.

Uczestnicy zabawią się w „zgadnij, co czujesz pod stopami”, wyśledzą kolorowe tropy zwierząt, zrobią sobie gliniane pamiątki. Dzieciaki posznurują jak wilki, pomaszerują inochodem jak żyrafy i wielbłądy.  

Zajęcia w ramach Letniej Akademii Zwierząt w ZOO są skierowane do dzieci w wieku 7+. W dniu 30 lipca br. na zajęcia można przyjść dziećmi w wieku przedszkolnym 4 – 6 lat.
Udział w warsztatach kosztuje 12 zł za każde dziecko. Dzieci biorące udział w zajęciach muszą pozostawać pod opieką pełnoletniego opiekuna, którego uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Osoby uczestniczące w Akademii są zobowiązane do zakupu biletów wstępu do zoo.

Zgłoszenia do udziału w zajęciach należy przesyłać na adres e-mail: dydaktyka@zoo.lodz.pl.

UWAGA: W związku z tym, że dzieci będą używać swoich stóp i rąk w trakcie zabaw, organizatorzy proszą o zabranie skarpetek dla dzieci.

źródło: mat UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy