reklama

Spotkanie w duchu Flow na Łódzkiej Nocy Naukowców w EC1 – 27 września 2024

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinachFirma Archicom, zaprasza na czwarte już z kolei wydarzenie z cyklu „Spotkania w duchu Flow”. Tym razem goście będą mogli skorzystać z zaproszeń na Łódzką Noc Naukowców, która odbędzie się w najbliższy piątek (27 września) w godzinach 18:00 – 22:00 w Centrum Nauki i Techniki EC1. Jedyne co trzeba zrobić by stać się posiadaczem bezpłatnej wejściówki to wziąć udział w przygotowanej zabawie!

Podczas Łódzkiej Nocy Naukowców odkryjemy fascynujący świat nauki przedstawiony w dostępny i angażujący sposób. Uczestnicy wydarzenia spotkają się z naukowcami, ekspertami, a także pasjonatami nauki. Każdy będzie mógł także wziąć udział w wykładach, warsztatach laboratoryjnych, panelach dyskusyjnych oraz zwiedzić ekspozycje Centrum Nauki i Techniki EC1. Program wydarzenia skierowany jest do osób w różnym wieku, zatem każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Dodatkowo podczas Łódzkiej Nocy Naukowców goście będą mieli okazję, by wejść na taras widokowy na chłodni kominowej, skąd jednym rzutem oka obejrzeć będzie można odbywający się w tym czasie Light Move Festival. Kto chce odkrywać z nami naukę po zmroku? Zapraszamy 27 września (piątek) od godziny 18:00.

Firma Archicom przygotowała aż 200 biletów na to fascynujące spotkanie z nauką. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Bezpłatne wejściówki zostaną rozdane osobom, które:

- polubią/zaobserwują profil Archicom

- polubią/zaobserwują profil Centrum Nauki i Techniki

- dołączą do wydarzenia: Łódzka Noc Naukowców

- napiszą mail na adres a.kaczorowska@bepr.pl z tematem wiadomości „WIEDZA NIE ŚPI”

Aby odebrać bezpłatny bilet lub bilety należy udać się do kasy stacjonarnej w EC1. Bilety będzie można odbierać w dniu wydarzenia 27 września od godziny 17:00. W kasach dostępne będzie osobne stanowisko dedykowane tylko odbiorowi bezpłatnych biletów z tabliczką informacyjną i podpisem „Archicom”. 

Spotkania z wybitnymi postaciami ze świata kultury, literatury, natury, sztuki oraz nowych technologii, a także udział w inspirujących wydarzeniach – czyli „Spotkania w duchu Flow” to przedsięwzięcie realizowane przez firmę Archicom we współpracy z EC1 – Miastem Kultury.  Bezpłatne spotkania odbywają się raz w miesiącu na terenie EC1 z partnerami merytorycznymi, a na każdym z nich poruszana jest inna tematyka reprezentowana przez zaproszonego gościa lub partnera spotkania.

Inicjatywa „Spotkań w duchu Flow” zrodziła się przy okazji łódzkiej inwestycji – Flow, realizowanej przez Archicom w Nowym Centrum Łodzi. Flow to coś więcej niż nowa przestrzeń na mapie miasta, to miejsce, które ze względu na swoją lokalizację, ale też funkcje łączyć będzie wszystkie żywioły Łodzi: nowoczesnego miasta, natury, technologii oraz kultury. Już teraz, jeszcze na etapie budowy firma wciela w życie idee, które reprezentuje Flow. Spotkania oraz inicjatywy realizowane we współpracy z EC1 stanowią swoisty przepływ myśli, wymiany ciekawych doświadczeń, poszerzania horyzontów oraz odkrywania żywiołów, którymi żyje Łódź.

Flow to projekt realizowany przez firmę Archicom w Nowym Centrum Łodzi. Inwestycja, która zajmie 2 ha pomiędzy Dworcem Łódź Fabryczna a kompleksem naukowo-kulturalnym EC1, przewiduje powstanie pięciu budynków, które pomieszczą 1200 mieszkań. Teren Flow będzie otwarty na miasto, w ramach inwestycji przewidziano tereny zielone oraz punkty usługowe, a także poświęcone kulturze i nauce. Za projekt odpowiada Pracownia PIG Architekci. Zakończenie inwestycji jest planowane na grudzień 2028 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy