Reklama

Reklama

Bezpłatne lekcje matematyki z Technikum Automatyki i Robotyki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bezpłatne lekcje matematyki z Technikum Automatyki i Robotyki  - Zdjęcie główne

Bezpłatne lekcje matematyki z Technikum Automatyki i Robotyki Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (fot. mat. partnera)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ŁSSE Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami. Dlatego Technikum Automatyki i Robotyki Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej uruchamia cykl bezpłatnych lekcji matematyki pt. „Matemator”, by wspomóc uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Pierwsze zajęcia z matematyki już w najbliższą sobotę 10 kwietnia o 12. Link do zajęć zainteresowani znajdą na profilu Facebookowym i stronie www - Technikum Automatyki i Robotyki. 

Reklama

Projekt Matemator w Technikum Automatyki i Robotyki Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

  Projekt Matemator to półtoragodzinne sobotnie powtórki z matematyki dla ósmoklasistów przed egzaminem i nauką w szkole średniej – wyjaśnia Bartosz Rzętkiewicz, dyrektor Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi, a także inicjator akcji. 

!reklama!

Podczas zajęć uczniowie przerobią najważniejsze i powtarzające się zadania z poprzednich egzaminów, a także przypomną sobie i utrwalą zagadnienia, które zazwyczaj sprawiają im trudności. Prowadząca zajęcia, Dominika Koźlak, nie wyklucza rozszerzenia tematyki o treści, które pojawią się na lekcjach w szkole średniej.

  Postaramy dopasować się do potrzeb i oczekiwań uczestników. Może zdarzyć się tak, że zajmiemy się wzorami skróconego mnożenia, układami równań, a nawet funkcjami, czyli tematami które wykraczają poza program ale przydadzą się na kolejnych etapach edukacji. Oczywiście może okazać się, że uczestnicy nie będą biegli w działaniach na ułamkach zwykłych i będziemy musieli zająć się nadrobieniem wiedzy – tłumaczy prowadząca zajęcia. 

Matemator, czyli soboty z matematyką, wystartował 10 kwietnia o 12:00. Łącznie odbędzie się sześć spotkań w terminach: 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05 i 22.05. Każda lekcja będzie trwać półtorej godziny, link do spotkania na Microsoft Teams będzie dostępny na stronie https://technikum.io/, na profilu Facebook szkoły i dedykowanym wydarzeniu: https://fb.me/e/bDr0jZLFy. 

Polecamy: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna otwarta na brytyjskie inwestycje

O Technikum Automatyki i Robotyki Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Technikum Automatyki i Robotyki to innowacyjna placówka, która oferuje kształcenie zawodowe odpowiadające potrzebom biznesu. Szkołę prowadzi Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz jej inwestorzy: Miele Technika, Ceramika Tubądzin i Delia Cosmetics.

Partnerem merytorycznym i naukowym szkoły jest Politechnika Łódzka. Technikum Automatyki i Robotyki prowadzi kształcenie dualne, korzysta z sal i laboratoriów PŁ oraz zapewnia uczniom praktyki i staże w firmach partnerskich. Po ukończeniu szkoły uczniowie uzyskają tytuł technika automatyki i robotyki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy