Reklama

Reklama

Dzień otwarty online w Technikum Automatyki i Robotyki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dzień otwarty online w Technikum Automatyki i Robotyki - Zdjęcie główne

Dzień otwarty online w Technikum Automatyki i Robotyki (fot. materiały prasowe ŁSSE)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ŁSSE 5 lutego o godzinie 18 ósmoklasiści i ich rodzice będą mogli spotkać się z prowadzącymi Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi, poznać ofertę szkoły i dowiedzieć się wszystkiego na temat placówki.

Reklama

Wielu ósmoklasistów już teraz zastanawia się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej. W obecnej sytuacji, kiedy odwiedziny w szkołach nie są możliwe, placówki postawiły na komunikację online.

Drzwi otwarte online w Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi

Na takie rozwiązanie zdecydowało się m.in. łódzkie Technikum Automatyki i Robotyki, które organizuje swój Dzień Otwarty na Facebooku. Wydarzenie odbędzie się na Facebook Live pod linkiem: https://fb.me/e/dh89pEsp0

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z systemem kształcenia w Technikum Automatyki i Robotyki, dowiedzą się jak wygląda nauka w placówce, na czym polega współpraca szkoły z firmami partnerskimi i Politechniką Łódzką, jak przebiegają staże i praktyki zawodowe oraz jakie korzyści i możliwości zawodowe niesie zdobycie zawodu technika automatyki i robotyki.

Prowadzący opowiedzą również o certyfikatach zawodowych, które można uzyskać w trakcie nauki w TAiR oraz przybliżą realizowany przez szkołę projekt “Kwalifikacje dla Przemysłu 4.0”, w ramach którego uczniowie bezpłatnie biorą udział w dodatkowych szkoleniach i kursach. 

Zespół Technikum Automatyki i Robotyki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych ofertą szkoły do wzięcia udziału w spotkaniu. Więcej informacji na temat szkoły można znaleźć na stronie https://technikum.io/.

O Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi

Technikum Automatyki i Robotyki to innowacyjna placówka, która oferuje kształcenie zawodowe odpowiadające na potrzeby biznesu.

Szkołę prowadzi Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz firmy: Miele Technika, Ceramika Tubądzin i Delia Cosmetics. Partnerem merytorycznym i naukowym szkoły jest Politechnika Łódzka.

Technikum Automatyki i Robotyki prowadzi kształcenie dualne, korzysta z sal i laboratoriów PŁ oraz zapewnia uczniom praktyki i staże w firmach partnerskich. Po ukończeniu szkoły uczniowie uzyskają tytuł technika automatyki i robotyki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy