ŁKS Łódź - Cracovia Kraków (NA ŻYWO/LIVE 1.12.19)

ŁKS Łódź - Cracovia Kraków (NA ŻYWO/LIVE 1.12.19) - Zdjęcie główne

SportMecz 17. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Cracovią Kraków. Początek spotkania o godzinie 15.00. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje!

Nie były to spektakularne zawody, ale najważniejsze jest to, że ŁKS dopisuje sobie trzy punkty po starciu z Cracovią! Tego meczu nie można zaliczyć do tych z kategorii miłych dla oka, ale w sytuacji łodzian najważniejsze są teraz punkty.

90+8'

Koniec meczu.

90+7'

Dużo niedokładności po obu stronach.

90+6'

Faul w ofensywie jednego z ełkaesiaków i Craocovia buduje swoją akcję.

90+5'

Żle rozegrany stały fragment gry przez Cracovię i piłka po stronie łodzian.

90+4'

Ale najpierw zmiana w ekipie gospodarzy. Za Wolskiego melduje się Rozmus.

90+4'

Rzut wolny dla Pasów przed polem karnym ŁKS-u.

90+3'

Ależ sytucja dla łodzian! Świetnym podaniem Ramirez obsłużył Kalinkowskiego, ale ten spudłował!

90+2'

Zmiana w Cracovii. Hanca schodzi, a wchodzi Dytiatiev.

90+1'

Arbiter dolicza osiem dodatkowych minut.

89'

Żółta kartka dla trenera gości za dyskusje z sędzią.

89'

Rozwandowicz wyskoczył najwyżej w swoim polu karnym i wybił piłkę na aut.

88'

Łodzianie zdołali przejąć piłkę i próbowali wyprowadzić szybki kontratak, ale zabrakło im dokładności.

88'

Rzut rożny dla przyjezdnych.

87'

Wrzutka w pole karne Piątka nie przyniosła zamierzonych rezultatów. ŁKS jednak nadal utrzymuje się przy futbolówce.

86'

Rzut wolny dla łodzian. Daleko jest jednak do bramki rywali.

84'

Po faulu w ofensywie, piłkę przejmuje Cracovia.

83'

Obyło się bez zagrożenia w polu karnym łodzian. Malarz wznawia grę od bramki.

82'

I kolejny rzut rożny dla Pasów po interwencji obrońcy.

81'

Znakomita interwencja Malarza po trudnym strzale Helika! Będzie tylko rzut rożny.

80'

Zamieszanie w polu karnym, ale ełkaesiacy zdołali daleko wybić piłkę.

79'

Rzut rożny dla Pasów po skutecznej interwencji obrońców ŁKS-u.

78'

Zmiana także w ŁKS-ie. Za Sekulskiego pojawia się Kujawa.

77'

Już można wznowić grę, ale przed tym zmiana w Cracovii - Vestenicky zmienia Wdowiaka.

75'

Gra przerwana, bowiem kibice ŁKS-u odpalili środki pirotechniczne.

74'

Grzesik zagrał piłkę wprost przed bramkę gości, ale ci zdołali wybić na rzut rożny.

73'

Piłka po stronie Cracovii, ale goście wyglądają jakby nie mieli pomysłu na grę.

71'

Zmiana w ŁKS-ie. Pirulo opuszcza plac gry, a melduje się na nim Kalinkowski.

70'

Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych. Łodzianie od dłuższego czasu są zamknięci na własnej połowie.

69'

Klimczak leżał przez chwilę na murawie, ale gra może już być kontynuowana. Wszystko w porządku ze zdrowiem ełkaesiaka.

68'

Piątek wybija piłkę na aut.

67'

Malarz piąstkuje futbolówkę na rzut rożny.

66'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Probierza na lewym skrzydle.

65'

Strzał Pirulo zdołał zablokować Jablonsky.

64'

Zmiana w Cracovii. Za Dimuna na murawie pojawia się Piszczek.

64'

Niestety, nic ciekawego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

63'

Wolski wywalczył rzut rożny, gdyby obrońca nie przeciął tego podania, to Sekulski stanąłby oko w oko z Peskoviciem.

62'

Łodzianie nadal grają bardzo niedokładnie...

61'

Arbiter jednak pokazuję, że grę ma wznowić Malarz.

60'

Strzał Rapy, ale mocno niecelny. Krakowianie domagają się jednak rzutu karnego, bo leży jeden z ich kolegów w polu karnym.

60'

Futbolówka w rękach Malarza.

59'

Klimczak wybija piłkę za linię boczną.

58'

Grzesik fauluje w ofensywie i ŁKS stracił piłkę.

57'

Cracovia próbuje atakować coraz częściej, łodzianie grają jednak czujnie w defensywie.

56'

Faul jednego z ełkaesiaków w ofensywie.

55'

To powinno być 2:0, ale piłka po strzale Guimy napotkałą obrońcę i będzie tylko rzut rożny!

54'

Piłka po stronie Cracovii, ale goście budują akcję na swojej połowie.

53'

Nic nie zapowiadało bramki dla ŁKS-u, a tutaj proszę :) Czekamy na kolejne trafienie łódzkiej ekipy!

52'

Rzut karny został podyktowany po nadepnięciu na stopę Wolskiego przez jednego z rywali.

52'

Raimirez pewnym strzałem pokonał Peskovicia!

52'

GOOOL dla ŁKS-u!

50'

Rzut karny dla ŁKS-u!

48'

Sędzia korzysta z VAR-u po tym jak Wolski padł na murawę w polu karnym Cracovii.

47'

Łodzianie przy piłce, którzy od początku próbują zaskoczyć Cracovię.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Obie drużyny bez zmian.

Za nami bardzo kiepska pierwsza połowa, obie ekipy miały ogromne problemy z dokładnością, o dochodzeniu do sytuacji strzeleckich nawet nie wspomnimy. Oby w drugiej części zdołał przebudzić się ŁKS!

45'

Koniec pierwszej części gry.

44'

Ależ teraz sytuacja dla ŁKS-u! Sekulski podał do dobrze ustawionego Guimy, Portugalczyk oddał strzał, ale został zablokowany. Piłka powędrowała do Wolskiego, który miał przed sobą tylko bramkę Cracovii, ale pomocnik łodzian... poślizgnął się i futbolówka opuściła plac gry.

44'

Rzut rożny dla Cracovii po tym jak Malarz nie zdołał opanować piłki.

43'

Sekulski oddał strzał głową, ale wprost w Peskovicia.

41'

Rzut rożny dla gości.

40'

Znakomita interwencja Sobocińskiego, który w ostatniej chwili zablokował strzał rywala!

39'

Rzut rożny dla gospodarzy,

38'

Hanca złapany na pozycji spalonej.

37'

Sekulski sfaulował obrońcę Cracovii i sędzia podyktował rzut wolny dla przyjezdnych.

36'

Łodzianie próbowali szczęścia w ofensywie, ale znów zabrakło im dokładności.

35'

Rozwandowicz ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

33'

Ramirez posyła piłkę do Sekulskiego w pole karne, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą z Krakowa.

32'

Łodzianie starają się wychodzić na przyjezdnych wysokim pressingiem, ale co z tego, skoro tuż po odebraniu piłki za chwilę ją tracą...

31'

Jeden z obrońców Cracovii wybił futbolówkę.

30'

Pirulo wywalczył rzut rożny.

29'

Grę od własnej bramki wzawia Pesković.

28'

Łodzianie kontruują akcję na połowie przyjezdnych, ale nie mogą przedostać się w pole karne Cracovii.

26'

W końcu dobra akcja łodzian, ale Wolski zbyt mocno uderzył futbolówkę, która powędrowała nad bramką Cracovii.

25'

To powinno być 1:0 dla Pasów, ale Lopes fatalnie spudłował!

24'

Guima zagrywa na wolne pole, a tam nikogo nie było. Ciężko się to ogląda...

23'

I przy piłce ŁKS, który buduje kolejną ofensywną akcję.

22'

Mało brakowało, a byłoby 1:0 dla Cracovii po zamieszaniu w polu karnym. Na szczęście będzie tylko rzut rożny.

21'

Bardzo ważna interwencja Rozwandowicza, który wyekspediował groźną piłkę za linię boczną.

19'

Klimczak wznawiał grę rzutem z autu i posłał piłkę ... za linię końcową.

18'

Łodzianie próbowali zakoczyć rywali, ale nic z tego - strata piłki.

17'

Dobre zagranie w uliczkę do Pirulo, ale Hiszpan nie doszedł do piłki.

16'

Dużo niedokładności po jednej i drugiej stronie...

15'

Futbolówka w rękach Peskovicia.

14'

Rzut wolny dla gospodarzy na prawym skrzydle.

14'

Piłkarz już wrócił do gry. Piłka cały czas po stronie ŁKS-u.

13'

Sekulski znowu leży na murawie. Tym razem będzie niezbędna pomoc sztabu medycznego.

12'

Piłka w posiadaniu łodzian, którzy jednak po chwili ją tracą.

11'

Już wszystko dobrze z napastnikiem ŁKS-u, który szybko wrócił do gry.

10'

Sekulski ucierpiał w walce o góną piłkę i leży na murawie w okolicach koła środkowego.

9'

Malarz wznowi grę od własnej bramki.

8'

Płasko zagrana piłka przez Hancę została wybita na aut.

8'

Rozwandowicz wybił piłkę głową i mamy kolejny rzut rożny dla gości.

7'

Źle rozegrany stały fragment gry i piłka po stronie ełkaesiaków.

7'

Rzut rożny dla Pasów po interwencji Malarza.

6'

Podopieczni trenera Probierza są w posiadaniu piłki, ale nie wynika z tego nic groźnego dla ŁKS-u.

5'

Uderzenie z dystansu Guimy, ale niestety niecelne.

4'

Malarz przerywa groźny kontratak Cracovii wybiciem w aut.

3'

Grzesik posłał wysoką piłkę w pole karne rywali, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do tego podania.

2'

Pierwsza ofensywna akcja przyjezdnych, ale zakończona niecelnym podaniem w pole karne Malarza.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęła Cracovia.

ŁKS i Cracovia są już na murawie. Gospodarze zagrają w tradycyjnych biało-czerwono-białych trykotach, a goście wystąpią w jednolitych czarnych strojach.

Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę. Za chwilę początek spotkania!

Podopieczni trenera Michała Probierza są w wysokiej formie. Na cztery ostatnie mecze, krakowianie zwyciężyli trzy razy i tylko jedno spotkanie zremisowali. Co ciekawe Cracovia nie straciła w tych pojedynkach ani jednej bramki, co bradzo dobrze świadczy o ich bloku defensywnym.

Wydaje się, że do pierwszego składu ŁKS-u powinien wrócić Łukasz Sekulski, który ostatnio zmagał się z kontuzją. Czy dzięki temu napastnikowi, gra gospodarzy będzie wyglądała lepiej?

Przed podopiecznymi trenera Kazimierza Moskala niezwykle trudne zadanie, bowiem zmierzą się w Łodzi z wiceliderem tabeli. Przypominamy jednak, że w pierwszym starciu tych drużyn, górą byli łodzianie którzy ograli Cracovię 2:1.