ŁKS Łódź - Wisła Płock (NA ŻYWO/LIVE 15.02.20)

ŁKS Łódź - Wisła Płock (NA ŻYWO/LIVE 15.02.20) - Zdjęcie główne

SportMecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Wisłą Płock. Początek spotkania o godzinie 15.00. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Łódzki Klub Sportowy zaliczył bezbramkowy remis z Wisłą Płock. W pierwszej połowie lepsi byli przyjezdni, a w drugiej lekką przewagę mieli ełkaesiacy.  Z obu stron brakowało jednak klarownych sytuacji bramkowych. Trzeba otwarcie przyznać, że remis to sprawiedliwy wynik.

90+4'

Arbiter kończy spotkanie.

90+3'

Wisła przejęła futbolówkę, ale po chwili ją straciła. W ataku znów ŁKS.

90+3'

Łodzianie są na połowie rywali i probują szczęścia w jednej z ostatnich akcji.

90+2'

Corral ukarany żółtą kartką za wbiegnięcie w Dahnego.

90+1'

Corral znalazł się w idelanej okazji, ale piłka o jego strzale głową przeleciała nad poprzeczką bramki Wisły!

90+1'

Arbiter dolicza cztery dodatkowe minuty.

89'

Piłka po stronie Wisły, ale łodzianie grają czujnie w obronie.

88'

Dahne wznawia grę od własnej bramki.

87'

Zmiana w Wiśle. Pawlak zmiania Kocyłę.

87'

Piątek próbował wpisac się na listę strzelców, ale piłka po jego płaskim strzale trafiła w ... Corrala.

85'

Pomocnik posłał piłkę w pole karne, ale nie doskoczył do niej żaden z jego kolegów.

85'

Trąbka szykuje się do wykonania rzutu wolnego.

85'

Szwoch ukarany żółtą kartką za faul na Piątku.

84'

Zmiana w ŁKS-ie. Wróbel melduje się na placu gry, a Dominguez wędruję na ławkę rezerwowych.

83'

Wisła spokojnie rozgrywa, a ŁKS się przygląda. Łodzianie chyba już opadli z sił.

82'

Sheridan złapany na pozycji spalonej.

81'

Trąbka uderzył z linii pola karnego, ale trafił wprost w bramkarza.

80'

Łodzianie starają się rozgrywać futbolówkę, ale płocczanie skutecznie im w tym przeszkadzają.

79'

Vidmajer zagrał wzdłuż linii bramkowej Wisły, ale tego podania nie przeciął żaden z jego kolegów.

78'

Trąbka huknął z lewej nogi, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

77'

Nic gorźnego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, ale piłka cały czas pod nogami ełkaesiaków.

76'

Dominguez znów próbował zaskoczyć strzałem z dystansu, ale Dahne zdołał obronić. Będzie tylko rzut rożny.

75'

Żólta kartka dla Rzeźniczaka po faulu na Corralu.

74'

Łodzianie nie stworzyli większego zagrożenia przed bramką Wisły i teraz przyjezdni próbują zaskoczyć atakiem pozycyjnym.

73'

Strzał z dystansu Domingueza, ale piłka po drodze napotkała jednego z obrońców i będzie tylko korner.

72'

Ratajczyk znalazł się z piłką w polu karnym, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie futbolówkę wybili płocczanie.

71'

Sheridan oddał strzał, ale Moros zdołał zablokować piłkę.

71'

Dahne bez problemów łapie piłkę.

70'

Rzut wolny dla Biało-Czerwono-Białych. Odległość jednak daleka do bramki Wisły.

69'

Corral przegrał walkę o górną piłkę ze stoperami rywala.

68'

Rasak fauluje Ratajczyjka na połowie ŁKS-u.

67'

Zmiana w Wiśle. Amrosiewicz opuszcza plac gry, a pojawia sie na nim Rasak.

65'

Kolejna zmiana w ŁKS-ie. Sajdaka zmienia Srnić.

63'

Już wszystko w porządku z pomocnikiem ŁKS-u i gra została wznowiona.

63'

Sajdak leży na murawie. Niezbędna będzie pomoc sztabu medycznego.

61'

Zmiana w ŁKS-ie. Zawody kończy Pirulo, a zaczyna je Ratajczyk.

61'

Rzut wolny dla przyjezdnych, ale ten stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia przed bramką Malarza.

59'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Za Kuświka melduje się Sheridan.

59'

Uderzenie Sajdaka z daleka, ale młody zawodnik włożył zbyt dużo siły w ten strzał i piłka powędrowała wysoko nad bramką Wisły.

58'

Łodzianie rozgrywają na połowie Wisły, ale wyglądają jakby nie mieli pomysłu na grę..

57'

Kuświk ukarany żółtą kartką za faul na jednym z ełkaesiaków.

56'

Dąbrowski zapędził się w futbolówką pod pole karne Wisły po czym upadł, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

55'

Piątek faulowany w środkowej strefie. Łodzianie szybko wznowili grę, ale płocczanie nie dają się zaskoczyć.

54'

Strzał Szwocha z pierwszej piłki, ale ta próba była mocno niecelena.

53'

Masa niedokładności po obu stronach...

52'

Furbolówka po stronie Wisły, która konstruuje atak pozycyjny.

50'

Vidamjer posłał piłkę w pole karne, ale padła ona łupem bramkarza wiślaków.

49'

Ełkaesiacy budują akcję na własnej połowie, ale goście agresywnie naciskają.

48'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale przyjezdni zdołali wybić piłkę.

47'

Uderzenie z dystansu Domingueza, ale będzie tylko rzut rożny.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Za nami pierwsza część gry, w której niewiele działo się na boisku. Przede wszystkim brakowało okazji bramkowych. Łodzianie mieli też duże problemy z dokładnymi zagraniami. Wisła miała lekką przewagę, ale nie była w stanie poważniej zagrozić bramce Arka Malarza. Czekamy na emocje w kolejnej części gry!

45+2'

Koniec pierwszej części gry.

45+1'

Sędzia odgwizduje przewinienie na korzyść Wisły. Z tą decyzją nie zgadzają się jednak ełkaesiacy.

45+1'

Arbiter dolicza dwie minuty.

44'

Teraz żółtym kartinikiem ukarany Ambrosiewicz za faul na jednym z ełkaesiaków. Na boisku robi się gorąco...

43'

Żólta kartka dla Piątka za przewinienie w środkowej strefie boiska.

41'

Rzut wolny dla ŁKS-u, ale nic ciekawego z tego nie wyszło. Razi brak dokładności w poczynaniach łodzian.

41'

40'

Vidmajer dośrodkował piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał jej przechwycić.

39'

Wrzutka w pole karne Wisły, upadł Corral, ale gwizdek sędziego milczy.

38'

Teraz szczęścia próbował Szwoch, ale pomocnik nie trafił w światło bramki.

36'

Rzut rożny dla Wisły, głową uderzał Rzeźniaczak, ale nie przyłożył się do strzału i piłka opuściła plac gry.

35'

Łodzianie próbują rozgrywać, ale w ich poczynaniach brakuje dokładności.

34'

Corral sfaulował rywala podczas walki o futbolówkę.

33'

Uderzenie Merebashviliego, ale piłka zostałą zablokowana.

32'

Przyjezdni zdołali wybić piłkę, ale nadal utzrymują się przy niej ełkaesiacy.

31'

Rzut rożny dla gospodarzy po akcji na lewym skrzydle.

30'

Łodzianie konstruują akcję na połowie Wisły.

28'

Arbiter ukarał żółtą kartką Moskala. Trener ŁKS-u nie zgadzał się z decyzją sędziego...

27'

Pirulo wpadł z piłką w pole karne, uderzył, ale piłka napotkała po dordze obrońcę i nic nie wyszło z tej sytuacji.

26'

Malarz wznawia grę od własnej bramki. Wysoko podchodzą płocczanie.

25'

Piątek wybija piłkę głową po kiepskim dośrodkowaniu Furmana.

24'

Żólta kartka dla Sajdaka za faul na rywalu. Rzut wolny dla Wisły na lewym skrzydle.

23'

Łodzianie wybijają futbolówkę po zagraniu w pole karne Merebashviliego.

21'

Vidmajer ukarany żółtą kartką za faul w poprzedniej akcji.

21'

Wrzutka z lewej strony w pole karny ŁKS-u i płoczzanie będą mieli rzut rożny.

19'

Strzał Szwocha zza pola karnego, ale pomocnik Wisły nie zdołał trafić w światło bramki.

19'

ŁKS spokojnie buduje akcję na własnej połowie.

18'

Piątek przerywa niebezpieczny kontratak rywali.

17'

Mocne uderzenie Trąbki, ale Dahne zdołał obronić!

16'

Trwa walka o piłkę w środkowej strefie boiska.

15'

Michalski płasko dośrodkował, ale bez problemów piłkę złapał kapitan łodzian.

14'

Dominguez oddał strzał zza pola karnego, ale była to próba niecelna.

13'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry i jest szansa na kontratak.

12'

Malarz przenosi piłkę nad poprzeczką i mamy kolejny rzut rożny.

12'

Kolejny rzut wolny dla płocczan. Przy futbolówce Furman, który postara się ją wrzucić w pole karne.

11'

Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u. Malarz wypuścił piłkę z rąk, ale zdołali ją wybić defensorzy.

10'

Moros fauluje Kuświka na lewym skrzydle. Rzut wolny dla przyjezdnych.

9'

Kuświk zdołał wybić piłkę głową.

9'

Rzut rożny dla ŁKS-u po strzale z dystansu w wykonaniu Corrala.

8'

Kontratak Rycerzy Wiosny, ale goście szybko odebrali im piłkę.

7'

Michalski uderza piłkę głową, ale ta moja lewy słupek bramki ŁKS-u.

6'

Rzut rożny dla Wisły po akcji na prawej flance.

5'

Pirulo złapany na pozycji spalonej.

4'

Corral nie zdołał przejąć górnej piłki w polu karnym, ale gospodarze nadal utrzymują się przy futbolówce.

3'

Piłka po stronie ŁKS-u, który próbuje szczęścia w pierwszej akcji ofensywnej.

2'

Grę od bramki wznawia Malarz po niegroźnej akcji Wisły.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli przyjezdni.

Zawodnicy wychodzą właśnie na murawę. ŁKS zagra w tradycyjnych biało-czerwono-białych strojach, a Wisła wystąpi w niebieskich trykotach.

Obie ekipy kończą powoli rozgrzewkę. Już za kwadrans początek meczu!

Wydaje się, że ŁKS ma dużo większe szansę na zwycięstwo, niż przed tygodniem, bowiem dzisiaj mierzy się z drużyną ze środka tabeli, która w ciągu pięciu ostatnich kolejek zwyciężyła tylko raz. Z pewnością, w zgarnięciu trzech punktów ełkaesiakom pomoże głośny doping swoich fanów, którzy pojawią się dzisiaj licznie przy al. Unii.

W ŁKS-ie nie wystąpią w dzisiejszym meczu Jan Grzesik i Jan Sobociński. Obaj obrońcy pauzują za nadmiar żółtych kartek. Wykluczony z gry jest także Maksymilian Rozwandowicz, który nabawił się kontuzji na obozie w Turcji. W pełni sił jest za to Maciej Dąbrowski, który z powodu urazu musiał przedwcześnie opuścić murawę w starciu z Legią Warszawa.

Obie ekipy zaczęły rundę wiosenną od porażek. ŁKS przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 1:3, a Wisła Płock musiała uznać wyższość Pogonii Szczecin ulegając Portowcom 2:3. Co ciekawe, zarówno łodzianie, jak i płocczanie prowdzili w swoich spotkaniach, ale ostatecznie nie zdołali zwyciężyć, tracąc decydujące bramki w końcówkach. Jaki dzisiaj padnie wynik?