Widzew Łódź - ŁKS (NA ŻYWO/LIVE 16.09.20)

Widzew Łódź - ŁKS (NA ŻYWO/LIVE 16.09.20) - Zdjęcie główne

Sport65. derby Łodzi zostaną rozegrane w ramach zaległej 2. kolejki Fortuna 1 Ligi.Pierwszy gwizdek arbitra w tym hitowym starciu, o godzinie 19.10.Zapraszamy na RELACJĘ LIVE!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

65. Derby Łodzi dla ŁKS-u! Widzewiacy walczyli, starali się zagrozić bramce strzeżonej przez Malarza, ale ani razu nie udało im się trafić do siatki. Rycerze Wiosny grali przede wszystkim konskewentniej od rywali zza miedzy i to oni, zasłużenie zgarniają w tym starciu trzy punkty. Biało-Czerwono-Biali umocnili się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi, a Czerwono-Biało-Czerwoni cały czas okupują ostatnią lokatę.

90+6'

Koniec meczu.

90+5'

Jedna z ostatnich akcji widzewiaków. Za chwilę ostatni gwizdek.

90+4'

Gryszkiewicz próbował szczęścia za sprawą indywidualnej akcji, ale młody pomocnik nie znalazł drogi do bramki Mleczki.

90+3'

Rzut wolny dla ełkaesiaków na prawym skrzydle. Trąbka zdołał dośrodkować futbolówkę, ale podania nie przeciął żaden z jego kolegów.

90+1'

Arbiter dolicza sześć minut do podstawowego czasu gry.

88'

Obie ekipy próbują jeszcze strzelić bramkę. Widzew walczy o honorowe trafienie, a ŁKS stara się dobić rywala zza miedzy.

86'

Podwójna zmiana w ŁKS-ie. Nawotka zameldował się w miejsce Pirulo, a Sekulski wszedł za Corrala.

85'

Poczobut otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji pomocnik Widzewa ujrzał czerwony kartonik. Gracz z al. Piłsudskiego 138 otrzymał tę karę za agresywne wejście w nogi rywala.

85'

Dobra okazja dla Widzewa po główce Tanżyny, ale Malarz zdołał obronić ten strzał.

83'

Kolejna okazja dla czterokrotnego mistrza Polski z rzutu wolnego, przy piłce znów Kosakiewicz.

81'

Żółta kartka dla Klimczaka za zagranie piłki ręką na swojej połowie, ale nie w polu karnym.

80'

Zmiana w Widzewie. Fundambu i Becht zakończyli już dzisiejsze zawody, a rozpoczęli je odpowiednio: Michalski i Stępiński.

79'

Wrzutka w pole karne ŁKS-u, ale Malarz zdołał wybić piłkę.

78'

Rzut wolny dla gospodarzy. Przy piłce Kosakiewicz.

77'

Srnić zagrał do Klimczaka, ale Ameyaw czujnie przejął futbolówkę.

75'

Ełkaesiacy starają się dobić widzewiaków, ale ci grają uważnie w defensywie. Podopiecznym trenera Stawowego brakuje dokładności.

73'

Ameyaw miał szansę wjechać w pole karne po akcji na lewej flance, ale ostatecznie piłka została mu odebrana.

72'

Nowak wybija futbolówkę na aut po wygranym pojedynku główkowym.

71'

Podwójna zmiana w szeregach gospodarzy. Ameyaw zmienił Czubaka, a Ojamaa pojawił się na murawie za Kuna.

69'

Widzewiacy próbowali szczęścia na lewej flance, ale Becht zagrał niedokładnie i Rycerze Wiosny za chwilę zaczną wyrzutem z autu.

68'

Mleczko złapał piłkę po groźnej akcji ŁKS-u.

67'

Zmiana w Widzewie. Kontuzjowany Grudniewski opuścił plan gry, a w jego miejsce pojawił się Tanżyna.

64'

Podwójna zmiana w ekipie Rycerzy Wiosny. Gryszkiewicz zmienił Ratajczyka, a Tosik wszedł w miejsce Rozwandowicza.

65'

Drugą bramkę dla ełkaesiaków zdobył Klimczak po indywidualnej akcji na lewej stronie.

63'

GOOOL dla ŁKS-u!

61'

Obie keipy wymieniają teraz cios za cios. Widzew coraz mocniej naciska na ŁKS, ale goście dzielnie się bronią i próbują zakoczyć gospodarzy akcjami z kontrataków.

60'

Pierwsza zmiana w szeregach ŁKS-u. W miejsce Domingueza melduje się Srnić.

59'

Zagotowało się między Trąbką a Kosakiewiczem, ale arbiter oddzielił obu graczy.

58'

Nowak ukarany żółtą kartką za faul na Ratajczyku. Wcześniej Corral ostro zaatakował Fundambu, ale sędzia nie dopatrzył się w tamtej sytuacji przewinienia.

57'

Znakomita akcja widzewiaków. Fundambu zagrał wprost pod nogi Czubaka, a młody napastnik oddał mocny strzał. Malarz zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny!

56'

Mleczko wznawia grę od własnej bramki zagraniem do Bechta.

56'

Pirulo ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.

55'

Grudniewski znakomicie przerwał akcję ełkaesiaków i gospodarze za chwilę wznowią grę wyrzutem z autu.

53'

Akcja widzewiaków przerwana. Robak w ferworze walki o futbolówkę faulował Rozwandowicza.

52'

Ciekawa akcja gospodarzy, ale Wszołek wybił futbolówkę za linię boczną.

51'

Żółta kartka dla Dąbrowskiego za faul na Robaku.

50'

Kolejne dobre zagranie Fundambu, który podał do Kuna, ale skrzydłowy Czerwono-Biało-Czerwonych strzelił niedokładnie.

49'

Jeden ze stoperów ŁKS-u wygrał pojedynek główkowy, ale Widzew cały czas utrzymuje się przy piłce.

49'

Robak faulowany. Widzewiacy będą mieli okazję do dośrodkowania. Odległość wynosi ok. 30 metrów od bramki.

48'

Fundambu faulowany na własnej połowie przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

47'

Akcja ełkaesiaków na prawym skrzydle, ale po chwili dośrodkowanie Pirulo zdołał przeciąć Grudniewski.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Obie ekipy rozgrywają dzisiaj efektowne widowisko. Nie brakuje ciekawych akcji zarówno w wykonaniu widzewiaków, jak i ełkaesiaków. Skuteczniejsi do przerwy są jednak goście, którzy za sprawą Rozwandowicza zdobyli pierwszą bramkę w tej konfrontacji. Coś nam mówi, że zobaczymy tego dnia przy al. Piłsudskiego jeszcze minimum jedną bramkę.

45+3'

Koniec pierwszej części gry.

45+2'

Ależ teraz okazja dla Czerwono-Biało-Czerwonych. Fundambu zabawił się z Wolskim na lewej flance przerzucając piłkę nad starszym rywalem i szybko znalazł się w polu karnym ŁKS-u. Kongijczyk oddał jednak zbyt lekki strzał i Malarz nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

45+2'

Znakomita sytuacja dla gości. Dominguez urwał się obrońcom, oddał strzał, ale w ostatniej chwili zdołał interweniować Becht!

45+1'

Akcja Pirulo, który przedarł się prawą stroną w pole karne Widzewa, ale Hiszpan zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i Mleczko zdołał interweniować.

45+1'

Arbiter dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

44'

Dobra akcja gospodarzy, ale ŁKS zdołał przerwać akcję.

43'

Bramkarz ŁKSpu wznawia grę od własnej bramki po akcji widzewiaków na prawym skrzydle.

42'

Trąbka fauluje Czubaka i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

41'

Robak zagrał piłkę do Czubaka, ale ten nie zdołał jej przyjąć i Malarz zdołał przechwycić futbolówkę.

40'

Uderzenie Pirulo z dużej odległości, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Mleczkę.

39'

Piłka po stronie ŁKS-u, ale podopieczni trenera Stawowego nie śpieszą się z rozgrywaniem akcji.

37'

Akcja przerwana przez arbitra. Jeden z Czerwono-Biało-Czerwonych był na pozycji spalonej.

36'

Dobre wybicie golkipera Widzewa i gospodarze kontruują swój kolejny atak.

35'

Widzewiacy zamknęli przez dłuższą chwilę rywali na ich połowie, ale jak dotąd nic ciekawego z tego nie wynika.

33'

A tutaj zdjęcie poglądowe przedstawiające widzewską oprawę.

32'

Akcja ŁKS-u na prawym skrzydle, ale goście po chwili tracą piłkę.

31'

Kibice Widzewa właśnie odpalili środki pirotechniczne i przedstawili ciekawą oprawę.

30'

Dobra akcja gospodarzy. Becht zagrał w pole karne do Fundambu, ale Kongijczyk nie trafił w piłkę.

29'

Nowak zdołał oddać celne uderzenie, ale Malarz spokojnie złapał piłkę.

28'

Widzew wznawia grę z rzuto wolnego i decyduje się na krótkie rozegranie.

27'

Żółta kartka Poczobuta za ostre wejście w nogi Ratajczyka.

26'

Wolski padł na murawę i zaczął zwijać się z bólu. Defensor ŁKS-u chyba tutaj trochę przesadził.

25'

Dąbrowski posłał mocną piłkę w stronę Pirulo, ale Hiszpan nie doszedł do futbolówki. Grę wznowi Mleczko.

24'

Poczobut znów fauluje, ale tym razem Corrala. Nadal sędzia nie pokazuje kartonika.

23'

Poczobut fauluje Pirulo przy próbie odebrania futbolówki, ale nie ogląda kartki. A chyba powinien...

22'

Dominguez oddał groźny strzał z dystansu, ale Nowak zdołał zablokować to uderzenie,

21'

Becht próbował zagrać po ziemi w pole karne, ale jeden z graczy gości przerwał tę akcję.

20'

Były gracz Widzewa i strzelec pierwszego gola w 65. Derbach Łodzi wrócił już do gry.

19'

Akcja ofensywna ełkaesiaków, ale piłka opuściła linię końcową.

18'

Rozwandowicz ucierpiał w jednym ze starć z rywalem i na chwilę opuścił plac gry.

17'

Należy wspomnieć również o fakcie, że Rozwandowicz pięć lat temu reprezentował barwy... Widzewa i był nawet jego kapitanem. To oznacza, że pierwsza bramka w tej rywalizacji będzie miała wyjątkowe znaczenie dla tego piłkarza.

16'

Pirulo jednak zdecydował się na dośrodkowanie i posłał piłkę wprost na głowę Rozwandowicza, a ten pewnie skierował piłkę do siatki.

16'

GOOOOL dla ŁKS-u!

15'

Kolejny rzut wolny dla ŁKS-u, tym razem odległość jest znacznie bliższa do bezpośredniego strzału.

14'

Rzut wolny dla Rycerzy Wiosny i od razu goście szybko wznowili grę.

13'

Fatalne zagranie Czubaka i piłka ląduje na aucie.

12'

Znakomite przerwanie akcji w wykonaniu Grudniewskiego, który zdołał wybić piłkę za linię boczną, a po drodze nabił nogi Corrala.

11'

Jeden z graczy czterokrotnego mistrza Polski stracił futbolówkę.

11'

Nowak wprowadza piłkę do gry daleką wrzutką w stronę Czubaka i za chwilę może być groźnie przed polem karnym ŁKS-u.

10'

Kun wyjechał z piłką poza linię boczną. A była dobra okazja do przeprowadzenia szybkiego kontrataku.

9'

Czubak wybił piłkę głową na kolejny korner.

8'

Rzut rożny dla ŁKS-u po strzale, który zdołał obronić Mleczko.

7'

Próba strzału stopera ŁKS-u, ale uderzył ze zbyt małą siłą. Czerwono-Biało-Czerwoni przejęli futbolówkę.

6'

Jeden z piłkarzy Widzewa sfaulował ełkaesiaka blisko środkowej linii. Za chwilę Dąbrowski spróbuje szczęścia po bezpośrednim strzale na widzewską bramkę.

5'

Grę od bramki rozpoczyna Malarz i decyduje się na dalekie wybicie.

5'

Widzew utrzymuje się przy piłce i buduje akcję na prawej flance.

5'

Biało-Czerwono-Biali zdecydowali się na krótkie rozegranie, ale szybko stracili futbolówkę.

4'

Rzut wolny dla gości, ale odległość daleka jest do bramki Mleczki.

3'

Ełkaesiacy zdołali wybić piłkę poza własne pole karne.

2'

Niecelne dośrodkowanie prawego obrońcy, ale za chwilę będzie powtórka z rzutu rożnego.

2'

Rzut wolny dla widzewiaków. Przy piłce Kosakiewicz, będzie dobra okazja na dośrodkowanie.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli podopieczni trenera Wojciecha Stawowego.

Widzew i ŁKS już na płycie głównej. Gospodarze zagrają w tradycyjnych czerwonych trykotach, a goście wystapią dzisiaj na biało.

Obie ekipy już za chwilę pojawią się na murawie. Na stadionie rozbrzmiał właśnie Taniec Eleny.

Witamy prosto z obiektu przy al. Piłsudskiego 138. Za kilkanaście minut zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra. W panelu ze składami są już dostępne obie jedenastki. W Widzewie jest wiele zmian, od pierwszej minuty zagra dzisiaj m.in. Mleczko i Czubak.

Relacja na żywo z dzisiejszego spotkania rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.40. W oczekiwaniu na ten prestiżowy pojedynek zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ. Aby przejsć do artykułu kliknj TUTAJ.