Widzew Łódź ukarany przez komisję ligi

Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

Widzew Łódź ukarany przez komisję ligi - Zdjęcie główne

Widzew Łódź ukarany grzywną | foto Michał Pietrzak

Sport Wciąż żywy jest temat meczu z Legią Warszawa w ostatni piątek na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Łodzianie przegrali ze stołecznym klubem. Oprócz starty punktów Widzew został ukarany także finansowo.

Widzew Łódź przegrał z Legią Warszawa w 5. kolejce PKO Ekstraklasy 1:2. Była to trzecia porażka czerwono-biało-czerwonych w tym sezonie, po której Widzew plasuje się na 13. miejscu w tabeli. Aż cztery kluby z pięciu, które znajdują się za podopiecznymi Janusza Niedźwiedzia, ma jednak jedno spotkanie rozegrane mniej.

W ostatnich dniach bardzo głośno było o relacjach na linii Widzew - miasto Łódź, o czym pisaliśmy na łamach naszego portalu. Wczoraj łódzki klub poinformował także, że komisja ligi nałożyła jeszcze na Widzew karę finansową w postaci 30 tysięcy złotych. Chodzi o zachowanie łódzkich fanów, którzy w kierunku zawodników Legii Warszawa rzucali różne przedmioty. Rozjema meczu, Szymon Marciniak był zmuszony przerwać spotkanie na kilka minut.

Kara finansowa to chyba dobre rozwiązanie dla Widzewa, bowiem nad klubem wisiało widmo zamknięcia jednej z trybun.