Reklama

Reklama

Łap deszczówkę i zgarniaj kasę. Ruszył nabór do rządowego programu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łap deszczówkę i zgarniaj kasę. Ruszył nabór do rządowego programu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Można już składać wnioski do Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Reklama

Fundusz organizuje nabór w ramach programu „Moja woda”. Poszczególne regulaminy mogą się od siebie jednak nieco różnić.

!reklama!

Najpierw trzeba założyć konto w portalu beneficjenta. Po zalogowaniu się dostępny będzie wniosek do programu „Moja woda”. Potem trzeba go pobrać, uzupełnić w formie aktywnego formularza PDF i wybrać opcję [Program priorytetowy Moja Woda]. Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych następnie należy przesłać wniosek za pomocą skrzynki nadawczej PDF – dostępnej w portalu beneficjenta.

Trzeba jeszcze uzupełniony wniosek wydrukować i dodatkowo wysłać go tradycyjną pocztą. Tak wygląda składanie wniosku do rządowego programu „Moja woda” w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Budżet programu „Moja woda” to 100 mln zł. Ma być realizowany w latach 2020-2024. Podpisanie w jego ramach ostatniej umowy przewidywane jest na 30 czerwca 2024 r. Program zakłada, że właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację do 5 tys. zł, ale nie więcej niż 80 proc. kosztów poniesionych po 1 czerwca 2020 r.

Uzyskane tą drogą pieniądze można spożytkować na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych.

Źródło: spiderweb.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy