Kibicowanie daje wiele korzyści
Sport to zdrowie, chodzi nie tylko o aktywność fizyczną, ale również kibicowanie. Nawet to z pozycji telewizora ma pozytywny wpływ dla naszego organizmu. Jak podkreślają eksperci z kibicowania płyną następujące korzyści:
- nasz mózg lepiej pracuje, a to za sprawą tego, że śledzimy wydarzenia sportowe, analizujemy je
- budujemy relacje z ludźmi, stadne kibicowanie jest najlepsze!
- wspólny doping łączy ludzi
- mamy lepsze samopoczucie, jesteśmy bardziej odporni na stany depresyjne
- uczymy się znosić porażki
- nierzadko sami zaczynamy trenować, dzięki temu jesteśmy bardziej sprawni i zdrowi
Kibice z Łodzi dbają o odpowiednią oprawę meczów
Koszulki, szaliki, barwy klubowe to nie wszystko. Przy okazji Euro 2012 na polskich stadionach mogliśmy podziwiać na przykład skrzaty, krzewy winorośli, tancerzy flamenco.
"Barwni kibice, którzy przyjechali do Gdańska przebrani w szalone stroje, nie zamierzali się wcale krępować. Wręcz przeciwnie - paradowanie w wymyślnych kostiumach było dla Hiszpanów czy Irlandczyków świetną okazją do zabawy - podawał w 2012 roku portal Trójmiasto.pl.
Podobnie było na Mundialu w Katarze. Nie brakowało kibiców przebranych za Indian czy wielbłądy.
O odpowiednią oprawę wydarzeń sportowych dbają także kibice z Łodzi. Emocji dostarczają im piłkarze, siatkarki, żużlowcy, piłkarze ręczne i piłkarki. Nie dziwi więc fakt, że podczas meczów łódzkie stadiony, hale sportowe wypełnione są po brzegi.
- Uwielbiam kibicowanie na żywo. Kibicuję Orłowi Łódź i ŁKS-owi Łódź. Kanapa przed telewizorem nie zastąpi atmosfery na żywo - przyśpiewek, tego poczucia jedności - mówi pan Maciej. - Czym innym jest też oglądanie piłkarzy na ekranie, a czym innym na żywo.
O niesamowitą oprawę meczu zadbali kibice Grotu Budowlanych podczas środowego meczu z Rumunią podczas meczu w ramach pucharu CEV. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.