Reklama

Reklama

Takim majątkiem dysponuje wiceprezydent Łodzi. Zaglądamy do oświadczenia Małgorzaty Moskwy-Wodnickiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fot. Michał Pietrzak

Takim majątkiem dysponuje wiceprezydent Łodzi. Zaglądamy do oświadczenia Małgorzaty Moskwy-Wodnickiej - Zdjęcie główne

Sprawdzamy, jakim majątkiem dyskponuje wiceprezydent Moskwa-Wodnicka | foto fot. Michał Pietrzak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zaglądamy do oświadczenia majątkowego pani wiceprezydent Małgorzaty Moskwy-Wodnickiej.

Reklama

Dom za pół miliona złotych, mieszkanie za 220 tysięcy, kilkuletni Volkswagen -  takim majątkiem dysonuje druga wiceprezydent Łodzi - Małgorzata Moskwa-Wodnickia. Zaglądamy do jej oświadczenia majątkowego. Poznajcie szczegóły. 

Oświadczenie majątkowe Małgorzata Moskwa - Wodnicka. Jakim majątkiem dysponuje inicjatorka miejskiego programu „In Vitro"? 

Wiceprezydenci miast, podobnie jak ich szefowie są zobowiązani do złożenia oświadczenia o swoim stanie majątkowym. Muszą to zrobić do 30 kwietnia, według stanu na dzień 31 grudnia roku poprzedniego. Dlatego my przyglądamy dokumentom złożonym w ubiegłym roku, a dotyczącym 2021. W poniedziałek przejrzeliśmy oświadczenie prezydent Hanny Zdanowskiej, kolejnego jej pierwszego zastępcy - Adama Pustelnika. Dane pochodzą z dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej.
 
 
Małgorzata Moskwa-Wodnickia, jak poinformowała w oświadczeniu majątkowym w 2022 roku, zgromadziła środki pieniężne w wysokości: 127 302,92 złotych, ma również polisę na kwotę 18 752,22 oraz 200 euro. Ponadto, posiada dom o powierzchni 147,58 metrów kwadratowych o wartości 580 tys., (tytuł prawny: współwłasność małżeńska) oraz  mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratowych o wartości 220 tys. zł (tytuł prawny: współwłasność małżeńska). Jeżeli chodzi o dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej, lub zajęć to wyglądają one następująco: umowa o pracę - 198 263,05 zł, przychody z tytułu wynajmu mieszkania - 12 500 zł. Natomiast w rubryce - składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 tys. zł - pani wiceprezydent wpisała samochód marki Volkswagen Tiguan wyprodukowany w 2019 r. Zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 tys. zł: kredyt na zakup domu, Bank Pocztowy, kwota: 412 371,14 zł, do spłaty: 291 508,37 zł, kredyt w latach 2016-2046 oraz kredyt samochodowy - Volkswagen Financial Services, kwota: 70 726 zł, do spłaty: 15 716,92 zł, kredyt z dnia 27.08.2019, spłata do 12.08.2022.
Małgorzata Moskwa-Wodnickia ukończyła  Wydział Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, a także podyplomowo Bezpieczeństwo i Higienę Pracy oraz Zrównoważony rozwój w przedsiębiorstwie przemysłowym na Politechnice Łódzkiej. Pierwsze kroki w polityce stawiała w 2003 roku w Federacji Młodych Socjaldemokratów w Łodzi, gdzie przez dwie kadencje była sekretarzem. Jest inicjatorką miejskiego programu „In Vitro", akcji „Las Młodej Łodzi”, akcji „Mia100ławek” i platformy „Łódź przyjazna zwierzętom”, a także była członkiem  Rady Programowej ds. Budżetu Obywatelskiego oraz Łódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy