Reklama

Reklama

Łódź jest miastem trudnym. Mieszkanie w Łodzi z Hammermed Nieruchomości [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódź jest miastem trudnym. Mieszkanie w Łodzi z Hammermed Nieruchomości [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Kolejnymi gośćmi naszego programu “Mieszkanie w Łodzi” był przedstawiciel firmy Hammermed Nieruchomości, Rafał Walczyk oraz architekt współpracujący z firmą, Roman Staszewski. 

Reklama

Łódź jest miastem, gdzie piękno architektury, choć często zaniedbane, jest na wyciągnięcie ręki. Niestety, lata PRL-u również odcisnęły na naszym mieście duże piętno. Jak dbać o to, aby odbudowując stare i tworząc nowe budynki w przestrzeni miejskiej nie zniszczyć unikatowej tkanki urbanistycznej miasta? Firma Hammermed znalazła na to pytanie odpowiedź.

- Dużo jest trudnych zadań (…) Problemy, które się pojawiają przy występowaniu o decyzje o warunkach zabudowy czy też miejscowych planów zabudowy, nie wynikają ze złej woli urzędów. Są to trudności natury obiektywnej. Łódź jest miastem trudnym, szczególnie zabudowa śródmiejska ma tyle ograniczeń, które nie wynikają bezpośrednio z układu urbanistycznego XIX – wiecznego miasta. Bardziej wynikają z przeszłości powojennej – powiedział Roman Staszewski, architekt współpracujący z firmą Hammermed

Więcej o urbanistycznej spuściźnie PRL-u w Łodzi oraz o nowych inwestycjach Hammermed Nieruchomości w naszym najnowszym odcinku Mieszkania w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy