Reklama
Główna
Najnowsze
Logowanie
Mieszkańcy pożegnali lato na pikniku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej [galeria]
Prestiż, nowe miejsca pracy i ogromne pieniądze. Niemiecki gigant farmaceutyczny przejął fabrykę pod Łodzią
Łódź stolicą technologii 5G. Te innowacje zmienią nasze życie [zdjęcia]
Nie mamy sobie równych. Łódź polską stolicą AGD Łódź
ŁSSE. Rozpoczęcie roku szkolnego w Technikum Automatyki i Robotyki
Bieg Fabrykanta i Grohmana w Łodzi. Setki biegaczy wzięło udział w imprezie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej [zdjęcia]
Czas rozpocząć sezon biegowy w Łodzi. Bieg Fabrykanta już 28 sierpnia! Do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wracają biegi: Fabrykanta, Grohmana i Małego Fabrykanta. Przed nami wyjątkowa, bo już 10. edycja Biegu Fabrykanta. Warto podkreślić, że będzie to pierwszy uliczny bieg w Łodzi po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. (...)
Cyfryzacja mody zmieni świat zakupów Cyfryzacja w branży modowej to nie tylko urozmaicenie doświadczeń zakupowych klientów – to realny wpływ na działalności biznesową, nawet kilkukrotne zwiększenie konwersji sprzedażowej i zmniejszenie ilości zwrotów. Przede wszystkim to jednak znaczne zmniejszenie śladu węglowego, który zostawia po sobie cała (...)
Wyjątkowe książki na wyjątkową okazję. Zbliża się beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego Wielkimi krokami zbliża się beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego, określanego mianem Prymasa Tysiąclecia. Podczas VII Walnego Zebrania Członków Instytutu Historycznego NN im. Andrzeja Ostoja Owsianego zaprezentowano dwie książki poświęcone tej niezwykłej postaci. (...)
Letni relaks w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Tak łodzianie bawią się w wakacje [zdjęcia] Lato w ŁSSE. Za nami pierwszy weekend z letnim relaksem w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Na terenie ŁSSE przy ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi odbył się piknik teatralny oraz projekcja filmu Green Book. Kolejne takie wydarzenia będą gościły w Strefie (...)
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza na letni relaks. Bezpłatne pikniki i kino samochodowe Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza na bezpłatne rodzinne pikniki i kino samochodowe. Zaczynamy od pikniku teatralnego i filmu Green Book – to w najbliższą sobotę (10 lipca) na terenie ŁSSE przy ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi. Kolejne pikniki tematyczne i (...)
10. Bieg Fabrykanta – start zapisów! Bieg Fabrykanta odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku. Zawodnicy jak co roku do pokonania będą mieć 10 km trasę, która wytyczona zostanie na terenie Księżego Młyna, jednej z najstarszych części Łodzi, a start i meta zostaną usytuowane na terenie Łódzkiej (...)
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna łączy startupy z inwestorami. Tak małe firmy stają się potentatami w swoich branżach Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W czerwcu w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zostało powitanych 26 inwestorów i 19 startupów. To wielkie wydarzenie szczególnie dla nowych firm, które dostały okazję zaprezentowania innowacji, nad którymi pracowały od kilku miesięcy. (...)
Zagraniczne startupy opanują Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Zbigniew Nowicki z firmy Bluerank o programie „Re_source” w ŁSSE Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. „Re_source” to kolejny program Łódzkiej SSE po Startup Spark i S5-Akcelerator Technologii 5G, w którym Strefa będzie wspierała startupy. Do startupów trafi blisko 12,5 mln zł dofinansowania. „Re_source” nie byłby jednak tak atrakcyjny dla młodych firm, gdyby (...)
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dzień otwarty w TAIR. Zobacz na czym polega zawód Automatyka i Robotyka Technikum Automatyki i Robotyki zaprasza wszystkich uczniów zastanawiających się jeszcze nad wyborem szkoły średniej, na dni otwarte w sobotę, 12 czerwca. Drzwi Technikum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Milionowej 12 w Łodzi otworzą się dla gości o godzinie 12. (...)
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Współpraca startupów i inwestorów. 45 firm dołączyło do Łódzkiej SSE [zdjęcia] Oficjalnie w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zostało powitanych 26 inwestorów i 19 startupów. Wśród inwestorów dominują firmy z branż: spożywczej, meblarskiej, chemicznej, ale pojawiają się także usługi dla e-commerce i nowoczesne Data Center. Startupy zaprezentowały innowacje, nad którymi pracowały od (...)
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna najlepsza w konkursie Poland Prize. Łódzka SSE wychodzi poza granice Polski! Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. „Re_source” to kolejny program Łódzkiej SSE po Startup Spark i S5-Akcelerator Technologii 5G, w którym Strefa będzie wspierała startupy. Jego uruchomienie w czerwcu 2021 r. jest możliwe dzięki wygranej w konkursie Poland Prize organizowanym przez PARP. (...)
Wypalenie zawodowe. Jak sobie z nim radzić? Bezpłatny webinar Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez Strefę Edukacji poświęcony tematowi wypalenia zawodowego. Spotkanie poprowadzi Renata Pacholska – trenerka, specjalistka w temacie rozwoju zawodowego oraz efektywnego aranżowania zmiany zawodowej. (...)
Technikum Automatyki i Robotyki zaprasza na bezpłatne powtórki z matematyki Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi zaprasza uczniów szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia z matematyki. Lekcje będą odbywały się online w soboty aż do 22 maja. Trzy pierwsze lekcje zgromadziły przed komputerami blisko 700 uczniów. Kolejna w najbliższą sobotę 8 (...)