Teraz
+35°
Główna
Najnowsze
Logowanie
15:00
+36°
18:00
+31°
Koniec impasu przy budowie tunelu w Łodzi? Wyburzą kamienice i przejmą tarczę
Ostrzeżenie przy tunelu. PLK mówi o zagrożeniu dla kamienic
Koniec koszmaru w centrum Łodzi. Otwierają ważną ulicę
Coś ruszyło przy tunelu
Banery na pustej budowie tunelu w centrum Łodzi. Czy to nowy wykonawca?
Coś drgnęło w tunelu pod Łodzią
Gigantyczny wykop obok dworca Fabrycznego Budowa tunelu Kolei Dużych Prędkości pod Łodzią wchodzi w kolejny etap. Budimex zakończył właśnie główne prace przy komorze odbiorczej „Fabryczna” – jednym z kluczowych elementów całej inwestycji. To właśnie tutaj w przyszłości ma dotrzeć tarcza drążąca tunel, który połączy Łódź (...)
Tunel dla szybkich pociągów coraz bliżej Budimex zakończył główne prace przy budowie komory odbiorczej „Fabryczna” - kluczowego elementu przyszłego tunelu Kolei Dużych Prędkości, który ma połączyć Łódź z resztą kraju. Teraz inwestycja przechodzi do kolejnego etapu, a następne duże roboty zaplanowano na lipiec tego roku. (...)
Czy austriacka firma dokończy tunel średnicowy w Łodzi? Od kilku miesięcy w Łodzi spekuluje się, że dokończenie tunelu średnicowego może przypaść tej samej firmie, która buduje tunel Centralnego Portu Komunikacyjnego. Teraz Polskie Linie Kolejowe oficjalnie wskazały pięć firm i konsorcjów, które wezmą udział w konsultacjach dotyczących dalszej realizacji (...)
Kto dokończy tunel średnicowy w Łodzi? Polskie Linie Kolejowe S.A. wytypowały pięć firm i konsorcjów, które wezmą udział we wstępnych konsultacjach rynkowych dotyczących dalszej realizacji robót przy tunelu średnicowym w Łodzi. To pierwszy krok do wznowienia prac przy jednej z najważniejszych inwestycji kolejowych w mieście. (...)